Журавлі - The HardkissЖуравлі текст пісні

THE HARDKISS —  Журавлі

 

Стань зі мною в білий танець, стань!

Чорний колір — то моя вуаль.

Я дозволю, знай

Зазернути під твою вуаль.

 

Там журавлі летять у синю даль

І знають вони

Де є моя і де твоя печаль

У синіх моїх очах

 

Буду тінню, ти світанком будь.

В моїх стінах мальви зацвітуть

І згадаю, знай

Наші ночі чорні, як вуаль

 

А журавлі летять у синю даль

І знають вони

Де є моя і де твоя печаль…

 

І немає нікого окрім нас.

Зупиняється в ці хвилини час.

І спогад той живе неначе птах

У синіх моїх очахГурт Хардкіс

Український музичний гурт The Hardkiss, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком.

 

Гурт «The Hardkiss» народився коли  вокалістка гурту Юлія Саніна пробувала себе в журналістиці і писала статті. Працюючи над матеріалами Юлія  Саніна познайомилася з продюсером Валерієм Бебком. Потоваришувавши, вони стали писати разом музику і в результаті створили дует «Val & Sanina», який записав пробне відео і кілька пісень російською мовою. 

 

Подальшу долю проекту визначили продюсери  Володимир Сивоконь та Стас Тітунов, які сказали, що співати колективу потрібно англійською і пробивати собі дорогу на Захід.

 

У спробах назвати гурт найбільш вдало Саніна та Бебко розіслали своїм друзям у «Facebook» три назви - The Hardkiss - Планета поні, та ще одну назву, яку за зізнанням Юлії Саніної вона вже не пам'ятає). Після того, як друзі послухали демо-версію пісні, вони відмітили, що в цій музиці є щось солодке від поцілунку і «хардового» в аранжуваннях.

 

11 вересня 2011 року  відбулася світова прем'єра дебютної роботи колективу пісні «Babylon». 17  вересня цього року, кліп гурту взяв в ротацію український телеканал M1. Перший концерт гурту відбувся у вересні в клубі «Serebro». 12 жовтня гурт випустив свій кліп на пісню «October». 20 жовтня 2011 року гурт виступає на розігріванні у британського колективу Hurts. Такі перші кроки гурту 

хардкіс журавлі скачати

Журавлі - The Hardkiss, the hardkiss журавлі скачать бесплатно, the hardkiss журавлі текст,  the hardkiss журавлі скачати, журавлі пісня, журавли песня скачать,  хардкіс журавлі скачати,  the hardkiss мелодія,  the hardkiss журавлі мінус скачать бесплатно Журавлі - пісня - The Hardkiss. На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут - mp3,