Журавлі - The Hardkiss

( слухати - скачати, текст, слушать - скачать )Журавлі

Українська пісня

Слова: Юлія Саніна

Музика: The Hardkiss

Виконує: The Hardkiss

 

Текст пісні

 

Стань зі мною в білий танець, стань!

Чорний колір — то моя вуаль.

Я дозволю, знай

Зазернути під твою вуаль.

 

Там журавлі летять у синю даль

І знають вони

Де є моя і де твоя печаль

У синіх моїх очах

 

Буду тінню, ти світанком будь.

В моїх стінах мальви зацвітуть

І згадаю, знай

Наші ночі чорні, як вуаль

 

А журавлі летять у синю даль

І знають вони

Де є моя і де твоя печаль…

 

І немає нікого окрім нас.

Зупиняється в ці хвилини час.

І спогад той живе неначе птах

У синіх моїх очахThe Hardkiss

Український музичний гурт The Hardkiss, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком.

 

Гурт «The Hardkiss» народився коли  вокалістка гурту Юлія Саніна пробувала себе в журналістиці і писала статті. Працюючи над матеріалами Юлія  Саніна познайомилася з продюсером Валерієм Бебком. Потоваришувавши, вони стали писати разом музику і в результаті створили дует «Val & Sanina», який записав пробне відео і кілька пісень російською мовою. 

 

Подальшу долю проекту визначили продюсери  Володимир Сивоконь та Стас Тітунов, які сказали, що співати колективу потрібно англійською і пробивати собі дорогу на Захід.

 

У спробах назвати гурт найбільш вдало Саніна та Бебко розіслали своїм друзям у «Facebook» три назви - The Hardkiss - Планета поні, та ще одну назву, яку за зізнанням Юлії Саніної вона вже не пам'ятає). Після того, як друзі послухали демо-версію пісні, вони відмітили, що в цій музиці є щось солодке від поцілунку і «хардового» в аранжуваннях.

 

11 вересня 2011 року  відбулася світова прем'єра дебютної роботи колективу пісні «Babylon». 17  вересня цього року, кліп гурту взяв в ротацію український телеканал M1. Перший концерт гурту відбувся у вересні в клубі «Serebro». 12 жовтня гурт випустив свій кліп на пісню «October». 20 жовтня 2011 року гурт виступає на розігріванні у британського колективу Hurts. Такі перші кроки гурту