КИЇВ 24 онлайн

КИЇВ 24. live онлайн трансляція ефіру телеканалу Київ. Дивитися найсвіжіші новини Києва, України та світу на каналі Київ онлайн!

Телеканал Київ 24

«Київ» або «Київ 24» — український комунальний телевізійний канал, заснований 1995 року. Засновник — Київська міська рада. Відповідно до програмної концепції КП КМР ТК «Київ» за форматом інформаційно-просвітницький телеканал. 21 серпня 1995 року, вперше на 30 ТВК вийшли перші програми виробництва ТРК «Київ» з логотипом, який символізував собою стилізоване зображення каштану, в якому була вписана назва столиці України. В перші місяці мовлення, етер нічим тоді не відрізнявся від тодішніх київських мовників, художніми і документальними фільмами, мультфільмами, музичними програмами та рекламними блоками. З власних передач виходили «Хрещатик, 36» (огляд столичних новин і подій в держадміністрації) та «Що? Де? По чому?» (економічна програма, з якої можна було дізнатися про ціни на київських ринках і магазинах). Заставки для муніціпального телебачення робилися професіоналами однієї з київських продакшн-студій. Крім телеканалу Київ 24 , на 30 ТВК у столиці України, в той же день почала мовити телекомпанія «ТЕТ». Обидва телеканали мали тоді по 8 годин мовлення на добу. Могло бути так, що одного дня вранці мовив канал ТЕТ, ввечері -  ТРК Київ, а наступного дня навпаки. Бували і більш подроблені варіанти розподілу мовлення мовників блоками по 4 години. Останній варіант був встановлений у ліцензіях телеканалів Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. З 1995 до 2020 року студія каналу ТРК «Київ» розташовувалась на Хрещатику, 5-б. Нині вона розташовується по Глибочицькій вулиці, 17-М

Київ 24. live онлайн трансляція ефіру телеканалу Київ. Дивитися найсвіжіші новини Києва, України та світу на каналі Київ онлайн!

Comments: 1
  • #1

    ola023 (Wednesday, 30 August 2017 14:31)

    GOOD