Чому - Ті що падають вгору

( скачати - слухати, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить

 

Пісня - Хто тобі сказав - Коло двох 


Гурт - Ті що падають вгору

Гурт Ті що падають, пісня Час

Гурт «Ті що падають вгору» з міста Тернопіль, він був створений у 1996 року. Ідея створення гурту виникла у Андрія Федишина та Сашка Дударчука. Із солісткою гурту Ольгою Чірковою вони познайомилися випадково. 

 

Перша репетиція гурту відбулася 9 травня 1996 року. Гурт існував два місяці  під назвою «der wandel».

 

За свою історію гурт проходив через кілька музичних напрямків та інструментальних наповнень, проте завжди незмінною залишалась ліричність та ніжність пісень гурту.

 

2003 та 2005 роки в гурті відбуваються зміни.  Приходять гітарист Сергій Стецій та скрипалька Ірина Віцентович.

 

2006 рік. перерва на 4 місяці — гурт не збирався. За цей час хлопці зрозуміли, що вони більше не можуть віддавати стільки часу групі. 15 лютого відбувся перший прощальний концерт «Тих, що падають вгору» в «Мальвах». Із старого складу залишились тільки Ольга Чіркова, Наталя Багрій та Ірина Віцентович. Бажання музикувати змусило решту складу гурту знайти нових музикантів. Відбір був жорсткий. Результат: до складу гурту увійшли Василь Мізюк - гітара, Ярослав Дроздовський - бас, та Віктор Семчук - барабани.

 

У вересні 2006 року «Ті, що падають вгору» перезаписують новим складом пісню «Чекаючи тебе». Запис відбувся в Києві на студії «happy records» і продюсував його Дмитро Остроушко, фронтмен культового гурту «Щастя», зводив Ігор Дубровський. Невдовзі після запису пісні Віктор Семчук покинув гурт.

 

Весною 2007 року, за барабани сів Андрій Зубакін. Влітку розпочалися повноцінні регулярні репетиції, стабілізувався склад. Перший виступ цим складом відбувся у грудні 2007 року.

 

Восени 2013 року, гурт переформатовується і частково міняє склад. В гурті залишаються Ольга Чіркова, Ярослав Дроздовський, Василь Мізюк та приходить гітарист Василь Дроздовський.

 

2009 році, гурт - Ті що падають вгору, записав свій перший альбому.

 

14  червня 2015 році, гурт видає другий альбом під назвою "Дивина", пісні до якого накопичувались з 2007 року.

 

5 травня 2017 року, гурт презентує третій альбом під назвою "Десь там в небесах"

 

17 жовтня 2019 року, гурт «Ті що падають вгору» презентував пісню - Чому. Кліп до пісні «Чому» був презентований 25 жовтня 2019 року.