Мій рідний край - Світлана Весна

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - Україно - СКАЙ 


Мій рідний край 

Українська пісня 

Слова: Вадим Крищенко

Музика: Володимир Куртяк

Виконує: Світлана Весна

 

Текст пісні

 

Вдалині за річкою срібний зорепад

І вином порічковим всіх частує сад,

Літньою долиною йду не поспіша

Вишнею й калиною втішена душа.

 

Приспів:

Це край, де я родилась і живу,

Де все для мене рідне — не байдуже,

Де зірка з неба впала у траву,

Щоб ти мене побачив милий друже.

 

Це край моєї втіхи і сльози,

Із рідним словом, з рідними піснями

Тулюся до вкраїнської краси,

Бо це взяла від батька і від мами.

 

Пахнуть луки травами, пахнуть до знемог

Грішне разом з праведним в силуетах двох,

Музика над тишею, хоч на струнах грай

І душа утішена — це мій рідний край!

 

Приспів:

Це край, де я родилась і живу,

Де все для мене рідне — не байдуже,

Де зірка з неба впала у траву,

Щоб ти мене побачив милий друже.

 

Це край моєї втіхи і сльози,

Із рідним словом, з рідними піснями

Тулюся до вкраїнської краси,

Бо це взяла від батька і від мами.Співачка - Світлана Весна

Світлана Весна -  Мій рідний край
Світлана Весна

Світлана Канюк народилася 30 квітня 1987 року, у місті Івано Франківськ; українська співачка, ведуча телевізійних програм і концертів виступає під сценічним ім'ям Світлана Весна.

 

Свою сценічну діяльність розпочала у 1998 році, ставши лауреатом та виборовши титул «Панночка Коломийка - 98» на міжнародному фестивалі «Коломийка - 98», що відбувся у місті Коломиї на Івано Франківщені. На творчій стежині Світлани понад 20 перемог на різноманітних фестивалях та конкурсах. Її радо вітали на сцені Палацу «Україна» (м. Київ), пісні Світлани вже давно на перших сходинках «Хіт-параду» телестудії «Галичина» (м. Івано-Франківськ).

 

У 2007 році, Світлана взяла участь у ювілейному концерті поета-пісняра, народного артиста України Вадима Крищенка (Палац «Україна»). В цьому ж році співачка презентувала відеокліп на пісню Володимира Куртяка, слова Вадима Крищенка «Мій рідний край».  

 

Популярність співачці додали нові відеокліпи на пісні «Весна» (слова Надії Романів, музика Володимира Куртяка) та «Перше почуття» (музика Ніколо Петраша, слова Любові Пономаренко).  В 2010 році Світлана Весна випустила альбом «Мій рідний край». В репертуарі співачки вже понад 100 пісень. За словами самої співачки: « З материнським молоком пісня влилася в мою душу, і з піснею я іду по житті».

 

Світлана Весна неодноразово побувала в Польщі, Румунії, Литві, Італії. На фестивалі миру народів світу в Італії Світлана представляла Україну, де провела 10 концертів.

 

На творчій стежині Світлани - перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах. У 2012 році вона стала переможницею телепроекту «Україна-Я-Україна» з піснею «Діти України» та як ведуча телепрограми «На добру ніч малятам». Брала участь у телепроекті «Фольк-м*юзік», як запрошена гостя та стала переможницею сезону програми «Наша пісня» на Першому Національному каналі. 5 квітня 2015 року Світлана Весна взяла участь в ювілейному концерті Вадима Крищенка «День сповіді» у великому залі Палацу «Україна» та 27 травня виступила на концерті народної артистки України Ніни Матвієнко «Ми єдині і Україна в нас одна» (НПМ «Україна»).

Tags: мій рідний край світлана весна скачати слухати пісня текст слова пісні скачать слушать