Мамо він мій - NAVKA

( скачати - слухати, скачать - слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - НАВКА - Татанці  


NAVKA - Мамо він мій

навка , пісня мамо він мій, NAVKA, співачка ,Марина Тимофійчук

24 жовтня 2019 року, NAVKA презентувала новий трек і кліп «Мамо він мій». Слова та музика: Навка (Марина Тимофійчук)

 

Про свою композицію і кліп, авторка і виконавець пише. 

 

Нова композиція поєднує у собі сучасні українські мотиви разом з танцювальними бітами. 

 

«Це величезне щастя, коли дві людини знаходять одне одного, розчиняються один в одному, надихають одне одного, підносять до вершин. Але буває так, що збоку це виглядає дивно, і близьким важко повірити в такі почуття, які, насправді, є чимось дивовижним, значно більшим, ніж просто кохання!!! А тим паче важко зрозуміти, що це величезна рідкість - знайти на світі ніби чужу людину, яка, виявляється, до останньої клітинки тобі є рідною, - як і ти їй! 

І коли ти не можеш пояснити свої почуття,  хочеться  то шепотіти, то на весь світ кричати про своє щастя. 

 

Я прошепотіла і прокричала цю історію в пісні, бо це моя історія.  І я вірю, що все буде добре!»

 

«Мамо, він мій» - це історія кохання, яка передає легкість та невимушеність відносин, але при цьому сильне та щире почуття: «Така любов неможлива, де кожна клітинка мого тіла – щаслива» 

 

Локацією для зйомок обрали Португалію.  Постановкою та режисурою NAVKA займалась самостійно, режисером монтажу був Іоанн Зенков (відомий кліпами для Loboda «Пуля дура», «Суперзвезда», а також Ольга Бузова «Лайкер»)

 

Яскрава картинка в кліпі, драйвові танці та динамічні кадри змусять вас забути про осінню депресію та просто танцювати. 

 

Справжнє кохання, я переконана, поєднує найрізноманітніші кольори і відтінки емоцій. Тому я вирішила провести зйомки в Португалії - бо саме ця невеличка країна поєднує в собі настільки неймовірні містечка, які ти не зможеш ніколи  забути, якщо побачиш - бо кожне з яких вражає своєю неповторністю, кольорами! Наша команда проїхала всю Португалію вздовж берега океану з півдня на північ, щоб відзняти ці яскраві кадри. У зйомках взяли участь українці в діаспорі, а також танцюристи студії Adjanta Dance Studio (м. Кам'янець-Подільський), які виграли участь у конкурсі на кращий танець під пісню «Ціп-ціп».