Степан Петрович Галябарда

Біографія 

Степан Галябарда
Степан Галябарда

Український поет Степан Петрович Галябарда, народився 2 грудня 1951 року, в селі Суходіл Гусятинського району Тернопільської області. Після закінчення Чернівецького університету  в 1973 році, він працював у редакції Чортківської районної газети, був на громадській роботі у Тернопілі і Києві.

 

Від 1984 року Галябарда працював в системі Держтелерадіо, був  відповідальний секретар дирекції телебачення, головний редактор молодіжних радіопрограм, заступник директора телевізійного творчого об’єднання «Молодість», головний редактор радіостанції «Молода гвардія», директор радіостанції «Промінь». Директор першої в Україні незалежної комерційної радіостанції «Радіо Рокс» у Києві.

 

Степан Петрович Галябарда є автором багатьох пісень, на його вірші було написано більше 60 пісень і в тому числі пісня - Плачу за все, музику до пісні написав Ярослав Борута.

 

У 1991 році,  вийшла у світ перша його збірка поезій «Не поверну човен», яка складається з двох розділів «Біль України» і «Не поверну човен». У збірку увійшло багато віршів, які Степан Галябарда присвятив рідному краю, його краєвидам, своїм землякам.

 

У 1997 році, в тернопільському видавництві «Збруч», вийшла друга збірка поезій «Догорає калина».

 

Співпрацює Степан Петрович Галябарда, з композиторами Олегом Слободенком, Остапом Гавришем, Павлом Зібровим, Степаном Гігою, Олегом Марцинківським, Олександром Злотником та іншими.

 

Його пісні є в репертуарах, Василя Зінкевича, Алли Кудлай, Павла Зіброва, Лілії Сандулеси, Іво Бобула, Олександра Тищенка, Олег Марцинківський, також його пісні  співав  Іван Мацялко, та багато інших співаків.

Плачу за все - Українська пісня

Comments: 0