Зі смертю під вінець - Sasha Boole

( слухати - скачати, слушать - скачать )


Можливо вас зацікавить

 

Поророка - Hagalaz Grad


Олександр Буліч презентував нову пісню «Зі смертю під Вінець». Олександр Буліч, відомий нам під сценічним псевдонімом (Саша Буль) Sasha Boole, український музикант, співак і автор пісень, родом із Чернівців.

 

Олександр Буліч народився 21 березня 1989 року, у місті Житомир у сім'ї військового, але виріс у Чернівцях. Навчаючись у Чернівецькому національному університеті, Олександр почав писати пісні. Тоді ж і навчився грати на гітарі.

 

Про свою пісню і кліп «Зі смертю під Вінець». Олександр каже:

 

«Зі смертю під вінець» стала першою піснею, яку я написав для банджо ще на початку 2018 року. Проте, їй довелося приміряти на себе декілька різних аранжувань, втратити свою емоційну актуальність та повернути її, перш ніж я вирішив її таки презентувати.

 

Відеоряд для неї (я б не називав це офіційним кліпом) зробив мій хороший товариш – польський фотограф Wojciech Beska. Цікаво те, що я не перекладав для нього текст, тож відео створювалося більш на емоційно-асоціативному рівні. Кадри, які ми бачимо протягом перших тридцяти секунд – це сковане кригою Балтійське море, дорогою з Таллінну до Гельсінкі.

 

Трек записаний у Чернівцях на студії Coloorsun music. На перкусії зіграв, відомий по моїй останній студійній роботі, Саша Істратій. Усі решта інструментів – моя робота.

 

«Зі смертю під вінець» заповідає мій четвертий студійний альбом, роботу над яким якраз розпочато і який в більшості своїй стане україномовним. Тож, я навмисне витримав релізне мовчання у понад рік, дещо переосмислюючи свою творчість».

 

У 2016 році  Саша Буль  став автором саундтреків до документальної стрічки Dustards, що отримала декілька нагород на міжнародних кіно-фестивалях.

 

У квітні 2017 року у Лодзі Буль влаштував музичний марафон, давши 24 концерти за добу.

 

23 травня 2017 року, вийшов третій альбом Буля під назвою Golden Tooth. Він увійшов до списку 15-ти найзнаковіших релізів в Україні 2017 року за версією BBC Україна.

 

15 червня 2018 року виступив на розігріві у американського гурта Black Rebel Motorcycle Club.

 

У січні 2019 року виступив з концертом у нідерландському шоу 2 Meter Sessions, ставши першим українським музикантом, якого запросили для участі у цій передачі. 19 березня 2019 року випустив перший сингл «Зі смертю під вінець» з майбутнього четвертого альбому.


Tags: зі смертю під вінець sasha boole олександр буліч саша буль скачати слухати пісня скачать слушать