Іванку Іванку - Гурт Made In Ukraine

Українська народна пісня 

Слова музика народна

Текст пісні - Іванку Іванку

Іванку, Іванку,

З того боку ярку,

З того боку ярку,

Пішла би-м до тебе,

Пішла би-м до тебе,

Взяла вода лавку.

 

Лавочка тоненька,

Вода студененька,

А я молоденька.

Могла б ся зломити,

Могла б ся зломити,

Жаль мі ся втопити.

 

Іванку, вечерком

Прийди до ня тайком,

Прийди до ня тайком.

Дам я тобі знати,

Коли вийдут з хати

І нянько, і мати.

 

На плоті солома,

Не йди – старі дома,

Не йди – старі дома,

А як буде сіно,

А як буде сіно,

Можеш зайти сміло.

 

Приходи тихенько,

Як стане темненько,

Як стане темненько,

Ворота скрипливі,

Сусіди брехливі,

Варуйся, серденько.

 

На ярку, на ярку,

Взяла вода лавку,

Взяла вода лавку.

На крилах коханя,

На крилах коханя,

Прилети, Іванку.

 

Коханя, коханя,

Дівоче стражданя,

Дівоче стражданя,

Один раз любов,

Один раз любов,

А сто раз чеканяMade In Ukraine, гурт Made In Ukraine

Гурт  «Made in Ukraine»  був створений Віталієм Мироненком у 1996 році. Перший аранжувальник, саунд-продюсер та співзасновник Антон Коффін. У 1996 році вийшов перший студійний альбом гурту «Розпрягайте, хлопці, коней». Альбом «Розпрягайте, хлопці, коней» того ж року був відписаний і виставлений на продаж. Незмінною солісткою гурту з 1998 року є Тетяна Дегтярьова.

 

У 2000 році весь колектив студії переїхав до Києва. 

 

За цей час гуртом було  видано 10 дисків, відбулося понад 1200 концертів, колектив працює в стилі фольк-денс, виконуючи добре знайомі українські народні пісні та шлягери минулих років у сучасному аранжуванні. Географія концертної діяльності охоплює всю Україну: від Закарпаття до Луганщини, від Чернігова до Одеси.

 

На базі гурту «Made in Ukraine» засновано концертне підприємство «Престиж Концерт», яке має в арсеналі сцени, сучасне звукове та світлове обладнання, світлодіодні екрани для роботи на майданах та стадіонах України.

 

З 2008 року в колективі співає Дмитро Мироненко, який виріс на піснях «Made in Ukraine», оскільки знаходився на гастролях та в мистецькій атмосфері цього колективу з самого дитинства. В 2010 році до колективу приєдналася Тетяна Кривенко з Сумщини. Згодом виявилося, що В.Мироненко ще на початку своєї продюсерської діяльності запрошував до співпраці на тон-студію "Престиж" маму Тетяни.

 

Під час Революції гідності 2014 року гурт підтримував мітингувальників на Майдані м.Києва теплими словами та українською піснею. На весні 2014 року колектив побував з концертами на Чернігівщині (військове містечко у Гончарівську та військовий полігон "Десна") на підтримку українських військових, мобілізованих з метою перепідготовки. А в грудні на свято Св.Миколая, гурт "Made in Ukraine" завітав до воїнів АТО у м.Сватове на Луганщині.

Восени 2014 року гурт випустив довгоочікуваний кліп на пісню "Смуглянка" (Клен зелений). Режисером кліпу став відомий кліпмейкер Олександр Філатович. Творчий переклад цієї пісні, для гурту "Made in Ukraine" був зроблений Ольгою Павелець ще в 2010 році, та приурочений 65-річниці Перемоги у Другій світовій війні.

 

На початку червня 2015 року гурт випустив нову пісню, присвячену Героям АТО, творчий переклад (автор Ольга Павелець) радянської пісні "Катюша", під назвою "Героям АТО (Танюша). Аранжування для пісні зробив миколаївський діджей Андрій Матуляк (EuroDJ), запис та зведення пісні проходило на студії звукозапису Ігора Балана.

 

На сьогодні гурт «Made in Ukraine» активно гастролює, з новим альбомами.

 

Джерело 

Іванку Іванку - Гурт Made In Ukraine - Українська народна пісня. На сайті можна переглянути слова пісні, текст на сторінці, можна скачати і слухати цю пісню. Розділ Українські народні пісні.