Шарманка - Володимир Вермінський

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - Очі сині мала мала - Заграва 


Шарманка

Українська пісня

Слова: Віктор Пеленягрє 

Музика: Ігор Крутий 

Виконавець Володимир Вермінський

 

Текст пісні Шарманка

 

Вернулась шарманка і стиха зітхає,

Вернулась шарманка, ночами ридає,

Страждає шарманка, звучить майже хрипко,

Ридає шарманка в душі перша скрипка.

 

Приспів:

Чи кличуть дороги намріяні,      

Чи квітнуть вже квіти спізнілії, 

І знову ридає шарманка,          

В Парижі вона - емігрантка!      

І знову ридає шарманка,          

В Парижі вона - емігрантка!      

 

І знову шарманка в душі щось жаліє,

І знову шарманка сумує й старіє,

Страждає шарманка, звучить майже хрипко,

Ридає шарманка, в душі перша скрипка.

 

Приспів. (2)

Чи кличуть дороги намріяні,      

Чи квітнуть вже квіти спізнілії, 

І знову ридає шарманка,          

В Парижі вона - емігрантка!      

І знову ридає шарманка,          

В Парижі вона - емігрантка!     Біографія - Ігор Крутий

Ігор Крутий народився 29 липня 1954 року,  в містечку  Гайвороні  біля міста Кропивницька, в робітничій родині. Покликання до музики відчув змалку: самотужки навчаючись грі на баяні, виступаючи в шкільному музичному ансамблі.

 

Після навчання у Кропивницькій (Кіровоградській) музичній школі Ігор Крутий вступив на теоретичний факультет Кіровоградського музичного училища, яке закінчив з відзнакою в 1974 році. 

 

1979 року. Крутий закінчив диригентське-хорове відділення Миколаївського музично - педагогічного інституту. Одночасно з навчанням вже тоді Крутий став осягати комерційний бік музики, підробляючи у одному з ресторанів; на цей же період припадає знайомство широко відомого і комерційно успішного в майбутньому композитора з популярним на той час радянським співаком, також з України, Олександром Сєровим. Са́ме Сєров став першим відомим виконавцем, для якого Крутий став створювати пісні, що власне зробили композитора відомим широкому загалу в СРСР і за його межами. Так, у 1986 і 1987 роках Сєров перемагав на міжнародних співочих конкурсах з піснями авторства Ігоря Крутого.

 

На початку 1980-х років. Ігор Крутий починає писати пісні для величезної кількості популярних радянських естрадних виконавців (Йосип Кобзон, Алла Пугачова, Валерій Леонтьєв та багато інших), які з цими хітами  неодмінно ставали дипломантами і лауреатами найпрестижнішого радянського музичного фестивалю  «Пісня року». 

 

Попри розпад СРСР, економічні труднощі та негаразди перших років, дозволили Ігорю Крутому поставити свій талант і виключну майстерність на «комерційні рейки» -  музика метра стала справжнім брендом і «продається» як співакам ще радянських часів, так і ультрасучасним співочим і модним проектам, абсолютно не втративши притому притаманної їй мелодійності та ліризму. Сам же Ігор Крутий здобув популярність не лише на пострадянському просторі, а й за кордоном - деякий час проживав у США; гастролі митця з успіхом відбувались у низці країн; його твори виконують і закордонні співаки, зокрема Лара Фабіан.

 

Ігор Крутий успішний підприємець, він власник і художній керівник доволі великої продюсерської компанії «АРС», агентства з авторських прав, низки популярних ЗМІ музичного спрямування. Сольна програма Ігоря Крутого, де він акомпанує багатьом зіркам російської і пострадянської естради, ідейним натхненником, організатором і втілювачем якої він є, стала дуже популярною і комерційно успішною, витримавши величезне число гастролей та аншлагів.

 

Крутий відданий творчості - пише і записує на диски музику (в тому числі інструментальну фортепіанну «Без слів 1-3»), став відомим і як продюсер (в тому числі і російського аналога «Фабрики зірок»), з кіно митця пов'язує робота над музикою для ряду стрічок.

 

Зірка Ігоря Крутого на Алеї Зірок у Києві

Ігор Крутий лишається відкритим до новаторства, нових ідей, співпраці з іншими талановитими митцями — він спробував себе не без успіху в сольній  співочій кар'єрі, а, починаючи від 2002 року в співавторстві з литовським композитором Раймондом Паулсом є організатором щорічного фестивалю молодих виконавців «Нова Хвиля» у місті Юрмала на балтійському узбережжі.