Як зробити правильний опис відео в YouTube

Трохи напишу про сайти і відео, напишу по простому.

Вчили мене писати опис сторінки на сайті - казали, що потрібно писати цілі килими.  Наприклад - сторінка  називається  "Українська пісня"  то опис сторінки потрібно робити так -  українська пісня, скачати українську пісню, слухати українську пісню, текст української пісні,  і так далі. 

 

Насправді description - опис  повинен бути короткий і чіткий, відповідати темі. Якщо писати все чітко і коротко то сторінка сайту краще працює і швидко індексується. Description може бути з декілька слів як і ключові слова сайту.

 

Наприклад, якщо на сайті продають картоплю, то можна в описі - description написати -  Картопля, продаж картоплі дешево, також куплю картоплю оптом. У нас продається сама якісна дешева бульба і тут її можна купити за доступною ціною і низькими цінами дешеву бульбу.

 

Ці слова опису повинні бути і в тексті сторінки сайту  і бажано в заголовках.

 

До цього опису ми підбираємо ключові слова  keywords.  Ключові слова пишуться через кому - картопля, картоплю, картоплі, продаж, дешева, дешеву, дешево, оптом, цінами, ціною, бульба, низькими, доступною, куплю, купити бульбу.

 

Ці слова повинні бути в тексті сторінки і тоді вони при наборі пошуку будуть генерувати між собою.

 

Наприклад, якщо ви у пошуку наберете  - куплю дешеву картоплю, то в описі спрацюють ці слова. 

Картопля, продаж картоплі дешево, також куплю картоплю оптом. У нас продається сама якісна дешева бульба і тут її можна купити за доступною ціною і низькими цінами дешеву бульбу.

 

В ключових словах keywords спрацюють ці слова - картопля, картоплюкартоплі, продаж, дешева, дешеву, дешево, оптом, цінами, ціною, бульба, низькими, доступною, куплю, купити бульбу.

 

Правильний опис сторінки сайту і ключових слів важливий, він поліпшить пошук вашої роботи. Правда пошукові системи і без описів і ключових слів індексують сторінки, індексують за текстом сторінки.      

 

Цей опис description також важливий для відео в YouTube і інших сайтів і блогів. В мене на жаль на каналі ютубі  і сайті  все написано неправильно, і потрібно багато переробляти. 

Такий опис і підбір ключових слів на відео в ютубе неправильний, так робити непотрібно. 

підбір ключових слів на відео в ютубе

Такий опис відео і підбір ключових слів є більш правильним

Я крук чорний сотник УПА Українська повстанська пісня

Слова музика:

Виконавець:

Слухати пісню Я крук 

__________________

я крук чорний сотник упа пісня, я крук чорний сотник упа слухати, слухати я крук чорний сотник упа, я крук слухати, пісня я крук, повстанська пісня я крук,  і так далі 

Ключові слова повинні відповідати тому що написано в описі 

 

 


В Ютубі точно так як і на сайтах потрібно робити описи відео і додавати ключові слова. Потрібно додати короткий опис відео - про що у відео йде основна мова і потрібно відповідно опису додати ключові слова.

Comments: 0