Соловей - Go A

( скачати - слухати,  скачать - слушать )гурт Go А , go-a,  пісня соловей

У фіналі Нацвідбору на Євробачення перемогла група Go-А, з піснею Соловей і тепер буде представляти Україну на Євробаченні 2020. 

 

Музиканти під час відбору 2020 року були мало відомі але  в підсумки отримали максимальні бали, від суддів, і від глядачів, а також відчутну підтримку зал.

 

Що відомо про переможців українського відбору на конкурс? 

 

Музиканти об'єднали електронну музику, фольклорний вокал, танцювальні біти, африканські барабани і гітару в одне  і їхня музика чудова. Група Go-А, існує з 2012 року, її склад змінювався 14 разів. Нинішній склад групи: Катерина Павленко - вокал, Тарас Шевченко - клавішні, Іван Григоряк - гітара, Ігор Діденчук - сопілка.

 

Всі, крім Ігоря Діденчука раніше грали важкий рок, а Тарас Шевченко був ще і в реп-групі. Вокалістка Катерина Павленко також працює керівником хору ветеранів. Вона вживає автентичну техніку вокалу, тобто таку, яка використовувалася безпосередньо народними виконавцями в селах. Катерина розповідала, що українські пісні унікальні технікою добування звуків, якої більше немає ніде в світі. І що вона рада популяризувати українську пісню.

 

У першому півфіналі Нацвідбору на Євробачення-2020 Go-A з максимальних восьми, отримали 7 балів від глядачів та 6 від суддів. Тоді вокалістка розповіла, що вони в перший раз на телебаченні. 

 

Однак після першого півфіналу, коли вони вийшли в трійку лідерів, все змінилося. Музиканти з піснею "Соловей" стали популярними.

 

"Я будуть вас боліти. Мені дуже сподобалося" - сказав після виступу Андрій Данилко, Який був на Нацвідборі одним із суддів. Інший суддя Віталій Дроздов зробив зауваження, що в аранжування Бракує "повітря", а номер потрібно доопрацювати.

 

Після виступу в фіналі Андрій Данилко заявив: "Ви кращі. Ви мої фаворити. Стильно, є якийсь образ дивний, як я люблю. Ви виділяєтеся серед інших артистів".

 

"Є якась магія" - додав Віталій Дроздов. А Тіна Кароль відзначила, що музиканти розірвали  зал, адже більше нікому так не аплодували .

 

Примітка: епідемія коронавірусу не дала можливість збутися подіям 2020 року і пісня Соловей на Євробаченні не пролунала.