Час - Amariіa

( слухати - скачати )


Можливо вас зацікавлять інші пісні

 

Пісня - Один дотик - Курнавін  

 

Пісня - Шістнадцять - Поророка  


AMARIIA, амарія,  AMARIA , співачка , пісні
AMARIIA

Amariіa - автор пісень та виконавець у багатьох музичних стилях з міста Києва, Україна.

 

Сьогодні Amaria співпрацює з різними українськими музикантами, виробляючи як оригінальний матеріал, так і деякі улюблені кавер-пісні.

 

У Амарії, її музичне коріння сягає в дитинство, коли її батько грав на гітарі, і вона навчилася співати та грати на фортепіано. 

 

З юних років Амарія діяла як співачка та виконавець пісень у різних місцевих колективах. Влітку 2011 року вона об'єдналася з гітаристом та аранжувальником Іллею Каплуненком, щоб створити рок-дует In.Vade. Ця співпраця призвела у 2016 році до випуску дебютного компакт-диска під назвою «Відлуння твоєї рефлексії». Обидва учасники гурту внесли пісні до цього альбому, який продюсував Soncesvit Studio.

 

Музика має різний вплив, починаючи від альтернативного та готичного року до нової хвилі.

 

 У 2018 році "Амарія" написала пісню під назвою "Час". Відео було зняте у Сноудонії, Уельс, і було випущене восени 2019 року. Захоплююча "шарувата" побудова відеокліпу, переносить слухача через різні етапи "Часу". Аранжування дуже сучасне та вражаюче, (пісня англомовна). https://www.youtube.com/watch?v=ERd0_qXiV6Y

 

На запитання про свої майбутні плани вона каже, що рада писати подальший матеріал, який від щирого серця, і приваблюватиме широку аудиторію. Її неповторна індивідуальність та оригінальний стиль у поєднанні з її великим завзяттям до життя, безумовно, сприятимуть їй подальшому та постійному успіху.

 

Офіційна сторінка співачки у Фейсбук 

 


 пісня час скачати слухати амарія співачка amariіa автор пісень