Осінній вечір

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )

Відео можна переглянути лише в youtube, автор обмежив переглядОсінній вечір -  Українська пісня

Виконує: Павло Скляров

Слова:  Володимира Сосюри 

Музика: Олександра Моргаєнка 

 

      "Осінній вечір. Сині клени

   над тихим золотом стежок,

   і павутиння, й крик сирени,

   і молодий прощальний крок...

 

      Давно, давно... Біліють скроні... 

     Я не сказав тобі: “Прости!”

      І щастя в хусточці червоній 

     пішло від мене назавжди.

 

      А небо кольору опала, 

    і осінь та ж, і синя мгла..

      Якби, якби-то юність знала,

   а старість мудрая могла".

осінь , осіння пісня


Біографія - Павло Скляров

Народився співак Павло Скляров 12 липня 1991 року. у місті Макарів Київської області. Ще з дитинства він захоплювався співом . У нього був прекрасний слух, ритм і високий дитячий голос.

 

Батьки не могли цього не помітити й віддали Павла в музичну школу за класом баян. Після перемоги на своєму дебютному вокальному конкурсі ("Веселі канікули осені-2003" - перша премія) чутка про талановитого хлопчика почала швидко поширюватись в районі й області. Хлопчик на цьому не зупинився й активно брав участь у різних  вокальних конкурсах.

 

У  2006 році. Павло Скляров вступає у Київську муніципальну академію естрадного й циркового мистецтв на кафедру "естрадний вокал". Його викладачем була народна артистка України Надія Крутова-Шестак, а у  2008 році. Павло Скляров їде на гастролі в Іспанію, де з великим успіхом проходять його виступи.

 

У 2010 році. Павло закінчує Київську муніципальну академію  і вступає у Київську музичну академію імені Петра Чайковського на кафедру "академічний вокал". Яку також закінчує з відзнакою. Сьогодні Павло Скляров відомий співак і радує нас своїми піснями, виконує пісні різними мовами.  Офіційна сторінка співака в www.youtube