Слухати українську пісню - Забудь мене


Коротенька розповідь про виконавицю пісні - Забудь мене 

Абаза Олена Анатоліївна,  українська співачка, телеведуча. Народилась  12 березня 1983 року, у місті Луцьку 

 

Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Вступила до Луцького технічного університету, навчалась  на факультеті економіки та менеджменту.  Має спеціальність  «Менеджмент організацій». 

 

Навчаючись в  Університеті , Олена Анатоліївна активно гастролювала як співачка, брала участь у фестивалях, конкурсах і концертах.

 

Від 2002 року — ведуча на місцевому телебаченні в Луцьку. У 2003 році переїхала до Києва і стала працювала на «5 каналі» з перших днів його заснування ведучою у проекті «5 елемент». Була ведуча «Погоди у світі».

 

Пісні її репертуару: «Забудь мене», «Повернись», «Тінь», «Осінь».

Олена  Абаза Забудь мене 

Бандура , пісня  взяв би я бандуру
вояки української повстанської армії

Українські пісні | Україна | Українські пісні скачати

Звідки походить традиція колядувати (Tue, 15 Jan 2019)
Традиції співу колядок дійшли до нас з глибокої давнини. З’явилася традиція співати колядки ще в часи язичництва і пов'язана вона з культом Сонця. Коляда це знаменитий бог древніх слов’ян, який... [[ This is a content summary only. Visit my website for full links, other content, and more! ]]
>> Read More

Господи помилуй нас - Тарас Петриненко (Wed, 26 Dec 2018)
Пісню «Господи помилуй нас», написав український поет, копозитор і виконавець пан #Тарас #Петриненко. Тарас Петриненко народився 1953 року. у Києві. Свою музичну діяльність розпочав у 1969 році. з... [[ This is a content summary only. Visit my website for full links, other content, and more! ]]
>> Read More

Write a comment

Comments: 0