Слухати українську пісню - Забудь мене


Виконує ; Олена Абаза 

Абаза Олена Анатоліївна,  українська співачка, телеведуча. Народилась  12 березня 1983 року, у місті Луцьку 

 

Закінчила музичну школу по класу фортепіано. Вступила до Луцького технічного університету, навчалась  на факультеті економіки та менеджменту.  Має спеціальність  «Менеджмент організацій». 

 

Навчаючись в  Університеті , Олена Анатоліївна активно гастролювала як співачка, брала участь у фестивалях, конкурсах і концертах.

 

Від 2002 року — ведуча на місцевому телебаченні в Луцьку. У 2003 році переїхала до Києва і стала працювала на «5 каналі» з перших днів його заснування ведучою у проекті «5 елемент». Була ведуча «Погоди у світі».

 

Пісні її репертуару: «Забудь мене», «Повернись», «Тінь», «Осінь».

Бандура , пісня  взяв би я бандуру
вояки української повстанської армії

Слухати українські пісні | Украина | Українські пісні музика

Пісня - Три тисячі років йде наша війна (Mon, 12 Nov 2018)
Автор слів пісні #Три #тисячі #років #йде #наша #війна, відомий політичний діяч, поет, телеведучий, пан Дмитро Корчинський. Пісню він написав на музику Вольфганга - Амадея Моцарта. Дмитро... [[ This is a content summary only. Visit my website for full links, other content, and more! ]]
>> Read More

Пісня - Ой ти дівчино з горіха зерня (Wed, 07 Nov 2018)
Слова до пісні #Ой #ти #дівчино #з #горіха #зерня написав відомий поет, пан Іван Франко, про Івана Франка можна почитати тут. Музику до пісні, написав український композитор, народний артист України,... [[ This is a content summary only. Visit my website for full links, other content, and more! ]]
>> Read More

Write a comment

Comments: 0