Християнський сайт

Нещодавно створив сайт Релігійний досвід. 

Цей сайт я створив для того, щоб писати свої погляди на Біблію і почитати чужі погляди.  

Ісус Христос сказав - Це життя, є життям вічним, та знають тебе істотного Бога і посланого тобою Ісуса Христа.

 

Також, ап Павло похвалив мешканців міста Верія, він сказав  - Діяння 17:11 -  Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є.

 

Коли створював цей сайт то розумів, що мало хто забажає там щось своє писати, щось аналізувати, тому що людині краще читати те що для неї прийнятно. Також християнство це закрите суспільство і отримати від такого суспільства відкритість складно.

Ідеологія там одна, не кидайте бісер свиням, уникайте філософії цього світу, ангел цього світу засліпив іншим людям очі, вони дурні і з ними краще не спілкуватись, вони від демона.  Ідеологія християнства така -  робіть так, як вам кажуть лідери і релігійні центри, все інше це дурниця і табу.

християнський сайт , християнські сайти , сайт юкоз , сайт ukoz

Поки що на цьому сайті пишу я один, я там пишу свої власні погляди на біблійні вчення, хто бажає може приєднатися і теж писати.

 

Сам сайт має декілька розділів.

 

Розділ форум, на цей час мертвий розділ.

 

Розділ блоги, там я пишу свої сучасні погляди на Біблію, ці погляди вам можуть не сподобатись, в мене специфічні погляди. 

 

Розділ відео, там розміщені українські пісні і українські художні фільми, можна заходити і дивитися  

 

Також, існує головна сторінка сайту, там теж можна щось почитати.

 

Також у нас існує група у фейсбці "Релігійний досвід" група повністю відкрита, там люди можуть вільно писати свої релігійні погляди. Наша мета не баламутити народ, наша мета дослідити Біблію, будь які вчення ми з радістю почитаємо, образи мати в групі заборонені. 

 

Мої погляди на вчення специфічні, можуть лякати, ну так склалось що в мене такі специфічні погляди.  

 

Трохи про цей свій сайт розповідаю у цьому відео що внизу, правда на відео ще експериментальна версія сайту.   


Християнський сайт дослідження біблійних текстів і вчень Ісуса Христа. Чи можна довіряти Біблії і Богу. Історія християнства  і аналіз християнських біблійних вчень і біблійних віршів