Гопака - Гурт The Doox

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - Шістнадцять - Поророка


Гопака

Народна пісня в обробці

Слова музика: народні

Виконує; гурт The Doox

 

Текст пісні

 

Ой, по ставу, по ставочку

Пливуть гуси в три рядочки,

Одна одну доганяє,

Кожна свою пару має.

А я живу в Божій карі −

Не дав мені Господь пари.

А дав мені гірку долю,

Та й пішла я за водою...

 

Приспів:

Ой, гоп, гопака,  

В мене доля така! 

Ой, гоп, гопака,  

В мене доля така! 

Ой, гоп, гопака!

 

Пливи, доле, за водою,

А я услід за тобою!..

Та й сядемо оддишімо,

Дрібні листи напишімо...

Нехай батько не торгує,

Мені вінця не купує,

Бо я того не зносила,

В чистім полі загубила...

 

Приспів.

 

Я вінок свій прогуляла,

З козаченьком простояла

Під білою березою

Не п'яною, а трезвою!..

А я твого батька знаю,

Тричі на день розмовляю:

Снідаю, обідаю,

Тричі вдома вечеряю!

 

Приспів. Гурт The Doox

Український гурт The Doox, створює сучасну музику з елементами традиційної пісні та етно-рок.  Музиканти The Doox обробляють старовинний український фольклор і різні етнічні мелодії із усього світу, додаючи до них сучасні електро- та рок-мотиви. Аранжування гурту The Doox охоплює пісні з усіх куточків України: Рівненщини, Київщини, Полтавщини, Вінничини, Волині та Карпат. Особливістю гурту є поєднання жіночого та чоловічого голосів, наближених до традиційної манери співу.

 

The Doox часто експериментують із музикою і можуть виступати як у легкому акустичному лаунж-форматі, так і з ритмічним важким саундом.

 

Гурт утворив бас-гітарист Тарас Перетятко навесні 2014 року, об`єднавшись із клавішником Андрієм Заплотинським та мультиінструменталістом та сопілкарем Максимом Бережнюком (ex- "Камо Грядеши").

 

Пісня The Doox "Не відпускай" брала участь у конкурсному відборі на саундтрек до фільму "Вій". А пісня "Полюбила" стала супроводом у фільмі «Заради миру», що вийшов у вересні 2014 року в рамках конкурсу короткометражок від 1+1 media. За час існування, музиканти The Doox встигли побувати на відомих українських фестивалях та записати демо-альбом, який презентували у листопаді 2014 року.

 

Упродовж наступних років музиканти гурту записали чимало нових треків, з яких пісні "Гриць" і "Галочки" стали одними з найпопулярніших серед фанатів The Doox в Україні та світі. 2016 року на пісню "Галочки" було зафільмовано перший кліп гурту.

 

Навесні 2017 року The Doox презентували свій дебютний акустичний альбом «Derevo», який блискавично розійшовся серед слухачів гурту, а окремі треки "Верховина" та "Гриць" стали офіційними саундтреками промо-роликів до святкування Великодня-2017 "Великодні українські писанки" від Музею ім. Івана Гончара та "Всесвітнього дня вишиванки", що відбувся 18 травня цього ж року.

 

Щороку гурт бере участь у відомих фестивалях та етно-вечірках: Бандерштат, Країна мрій, Трипільське коло, Vedalife, ЕтноТолока, Етносвіт та інші.

 

А влітку 2017 року до творчого досвіду The Doox додалася участь у одному з наймасштабніших фестивалів України Atlas Weekend.

Tags: гопака українська народна пісня the doox скачати слухати текст слова пісні скачать слушать