Ейра - Бас

( слухати - скачати, слушать - скачать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - Тримай - Лама  


Співачка - Ейра  

Співачка Ейра (Кравчук Світлана Леонідівна) переїхала в Київ із Вінниці навчатись у ВУЗі. Закінчила один з найпрестижніших вузів України – Києво-Могилянську академію за фахом "економіст-аналітик", першою серед студентів-економістів написавши і захистивши кваліфікаційну роботу на тему шоу-бізнесу. Проте ще під час навчання проявила себе як тренер університетської збірної з танцювальної аеробіки, а також почала писати власні пісні, що і визначило її майбутню діяльність.

 

Лауреат фестивалю "Перлини сезону – 2005"; Фіналістка теле проекту "Американський шанс – 2007".

 

Восени 2009 року вся Україна почула її пісні "Да, босс" і "Мужчины любят глазами" у виконанні фабрикантки Регіни.

 

З того часу як автор-композитор Ейра співпрацює з такими виконавцями як Світлана Лобода, казахська співачка Луіна, російська співачка Белка, Наталя Могилевська, Оля Полякова, Аріна Домскі, Тетяна Піскарьова, Олександр Балбус, Майріс, Ірина Борисик, групами Blesscode, REAL O, MMDANCE, SMS та іншими, створюючи для них нові хіти.

 

Дівчина пише пісні трьома мовами (українською, англійською та російською).

 

 Про себе нам повідомляє.

 

Ейра - це та, що зцілює...

...про чудодійний вплив самобутності

 

Ім'я Ейра походить від скандинавського Ейр/Eir і латинського Air ( повітря). Древні скандинави вірили в богиню повітря і цілительку Ейру, яка була надзвичайно сильною, але не мала права завдавати людям фізичної шкоди. Так само і музичний проект Ейра, наче древньоскандинавська богиня повітря, покликаний долучитись до зцілення недугів і ран української культури через музику. Написавши більше 2-х десятків пісень для відомих українських виконавців, Світлана Кравчук, так і не змогла втілити в них своє ідеальне бачення сучасної української пісні, оскільки на заваді постійно стояло слово "формат". Відтак, дівчина вирішила знайти своє звучання, реалізувавши його через власний музичний проект Ейра.

 

Ейра сама пише вірші і музику, для співпраці вибирає талановитих музикантів. Вона самобутня і ні на кого не схожа. 

Ейра - це ковток свіжого цілющого повітря, якого так сьогодні бракуєслухачеві.

 

 

Ейра - це народження прекрасного через бунт...

Наче паросток молодого проліска, вона проб'є собі дорогу навіть крізь сніг…

 

Лідер та фронт-леді проекту Кравчук Світлана - дівчина, що виросла в консервативній сім'ї, під тиском авторитарного батька і постійних заборон, навчилась завжди залишатись собою. І ніколи не боялась бути не такою, як всі. В 6-ть років вона попросила батьків віддати її в музичну школу, а потім і в школу мистецтв. Незабаром почала створювати музику сама. І продовжувала це робити, незважаючи на те, що батьки бачили іі майбутню реалізацію геть в інших галузях.

 

Епатуючи вчителів і друзів своєю зовнішністю і поведінкою, вона отримувала море уваги, якої їй так бракувало дома. Перепробувала плавання, аеробіку, бальні танці, акробатику і тисячу інших занять аби лише зрозуміти, що в душі вона завжди живе музикою.

 

Можливо, саме паростки протесту, що беруть початок з дитинства, в поєднанні з неймовірною спрагою любові, дозволили Ейрі сформувати свій унікальний стиль.

 

Ейра - це мрія...

...в яку крім таланту вкладено багато праці...

 

Під впливом батька юна Світлана вступила до Києво-Могилянської академії на факультет економіки. Але мрійницю не запроторити у світ сухих цифр. Ейра захоплюється творчістю, очолює збірну університету з аеробіки, ставить театралізовані танцювальні номери. І незабаром знову в її життя повертається музика. Цього разу назавжди.

На 3-му курсі Ейра починає писати пісні і вже рік по тому виходить у фінал всеукраїнського фестивалю "Перлини сезону". В наступні роки Світлана вдосконалює свої навики в якості вокалістки в гуртках "Цвітлав" і "Мед Марли". І плідно працює над своїм авторським матеріалом.

 

 Її пісні починають купувати відомі виконавці. ЧасточкуЕйри можна знайти у репертуарі таких артистів як Наталя Могилевська, Оля Полякова, LOBODA,Тетяна Піскарьова, Аріна Домскі, Ірина Борисюк, Олександр Балбус, Майріс, Ангеліна Шалімова, казахська співачка Луіна, російська співачка Бєлка, групи SMS, Blesscode, REALO, MMDANCE та інші.

 

Ейра - це повернення до витоків...

...про потужну українську культуру

 

Світлана Кравчук пише дивовижну лірику сучасною смачною українською мовою, часом вкраплюючи туди автентичні слова. Її вірші напрочуд відверті і не вписуються у визначення "формат". Вихована в родині, де з покоління в покоління передавали найкращі традиції подільської пісні, Світлана, з'єднана зі своїм найглибшим корінням, дає життя енергетично наповненим сучасним українським пісням. Про багатогранність її таланту свідчить той факт, що одні критики вже порівнюють її з Лесею Українкою, тоді як інші називають її українською Земфірою.

Разом з тим, фронтледі проекту вважає себе патріоткою і космополіткою одночасно. Адже вона черпає натхнення з різних культур - східної і латино-американської, арабської і європейської. Використовує елементи етно і в співі, і в аранжуваннях своїх пісень. Не дивлячись на те, що деякі пісні мають англомовні версії, Ейра вважає одним зі своїх головних завдань донести всьому світу те, що українська мова наймилозвучніша на планеті.

 

Джерело офіційний сайт співачки 


Tags: ейра бас скачати слухати пісня скачать слушать співачка ейра