У дворі музики гралиУкраїнська пісня 

Білий вельон

Виконує; гурт Надзбручани 

Слова  і музика ; Олег Стаднік

 

У дворі музики грали , 

Та на басах дарували ,

А в сльозах стояла мати , 

Не плач доню,  що йдеш  ти до чужої хати. 

Не плач доню , що йдеш  ти до чужої хати.

 

Не плач доню не журися,  

В тебе  свято виселися, 

Он розквітла мов  та роза, 

Що вже мочать білий вельон золотисті сльози .

Що вже мочать білий вельон золотисті сльози.

 

Ой любіться ж мої діти,  

Язикам злим не-повірте, 

Доню се  тулись до нього, 

Ой шануй  же моя доню як себе так в- його

Ой шануй  же моя доню як себе так в -його.

 

Щастя вам на довгу долю, 

Я тебе сварила доню, 

Ти пробач, лиш згадуй світле, 

Буде в тебе друга  мама,  не забудь про рідну .

Буде в тебе друга  мама,  не забудь про рідну.Біографія - Олег Стаднік

Олег Стаднік, народився 28 лютого 1968 року, в с. Кривачинці, Волочиського району. Після закінчення школи набував професії столяра у Волочиськома СПТУ № 5. Брав участь у регіональних фестивалях “Надзбручанські барви”, “Молодість Надзбруччя”, “Повір у себе” тощо. Його твори увійшли до літературно художніх альманахів “На хвилях збруча”, “Квітуй і слався, Волочиськ”.

 

Переважно пише під псевдо  "Максим Калина". На даний час у його доробку більше 400 віршів на українській та російській мовах, більше  500 пісень, багато прозових творів, віршів у прозі, кіносценаріїв і багато іншого.

 

Олег Стаднік,  український поет, пісняр, композитор, він має сотні віршів і пісень. Більшість з його творів про кохання, любов до матері, батьківщини. Найкращі вийшли у співавторстві з поетом - піснярем Миколою Флінтою.

 

Пише поет та композитор Олег Стаднік здебільшого на соціальну тематику, оскільки відноситься до людей з обмеженими можливостями. У нього чимало захворювань, які намагається долати творчістю.

 

За підтримку і допомогу людям з обмеженими можливостями Олег Стаднік нагороджений найвищою відзнакою Союзу інвалідів України.

 

Зайнятися творчістю його завжди спонукало постійне прагнення бути з людьми. Все почалося в 1987 році. Спочатку автор писав вірші, а з часом – пісні. Поет вважає, що жити треба завжди до кінця і завжди вірити – в себе, в людей, в Бога.

 

Про проблеми зі здоров’ям Олег говорить не дуже охоче, оскільки живе повноцінним життям. Біля трьохсот разів у нього зупинялося серце, що зумовлено тяжкими хворобами – кіфоз четвертого ступеня (викривлення хребта) і звуження судин в серці. У зв’язку з такими недугами лікарі заборонили Олегу виходити на сцену, але він все одно виходить і співає, оскільки дуже хоче дарувати людям свою світлу, чисту, добру творчість.

 

Як поет, він знає, що таке неспокійні безсонні ночі. Говорить, що один вірш може народитися і один раз в три місяці, але думається постійно.

 

Його пісні – у золотому фонді української естради. Серед них – «Вставайте, браття», «Пісня про АТО», «Брат і сестра»


Гурт Надзбручани  -  У дворі музики грали та на басах дарували - пісня.  На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут. Біографія - Олег Стаднік

Write a comment

Comments: 0