Ой у полі криниченька


пісня ой у полі криниченька 


Українська народна пісня

Слова :  Невідомий 

Виконує; Борис Сичевський

 

Текст пісні - Ой у полі криниченька

 

Ой у полі криниченька,

Там холодна водиченька.

 

Ой там Роман воли пасе,

Катерина воду несе.

 

Ой став Роман жартувати,

З відер воду виливати.

 

– Ой Романе, Романочку,

Не лий воду на сорочку.

 

Бо це вода не літняя...

В мене мати нерідная.

 

Бо це вода із Дунаю,

Буде бити, добре знаю.

 

Буде бити, ще й лаяти,

Ще й Романом докоряти.

 

– Де ж ти, доню, барилася,

Що й вечерять спізнилася?

 

– Налетіли гуси з броду,

Сколотили мені воду.

 

А я стала-постояла,

Доки вода устояла.

 

– Брешеш, доню, вбрехалася,

Ти з Романом кохалася.


Коротенька розповідь про Сичевського Бориса Павловича і гурт Експрес 

Пісню "Ой у полі криниченька" виконує Сичевський Борис Павлович, завідувач сектора культурно-освітньої роботи та організації дозвілля у Козятинському будинку культури.

 

Сичевський Борис у сфері культури почав працювати в 1979 році. У 1985-1987 роках, працював художнім керівником і керував вокальним жіночим ансамблем української пісні при залізничній лікарні в місті Козятин. У 1987році, створив чоловічий вокальний ансамбль при комбікормовому заводі. 

 

У 1984 році. Сичевський був призначений на посаду директора Козятинського районного Будинку культури а з 1990 року став керівником вокального жіночого ансамблю Будинку культури села Сигнал. Він сам гарно співає українські пісні, пісні у його виконанні відомі далеко за межами Козятинщини, які записані на компакт-дисках під назвами: «Козятинські козаки», «Весілля в Козятині» та інші.

 Сувеніри з США

У 1998 році,невеличка група музикантів вирішили записати свої пісні в альбом. Вони створили студією "Експрес" і записали альбом з весільними піснями. Тоді і була для цих записів придумана назва "гурт Експрес".

 

Насправді пісні виконували люди які співали в різних музичних колективах. У першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався і до запису пісень приєднувались інші виконавці: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В'ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий. З моменту виходу першого альбому гурти Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах.


Ой у полі криниченька там холодна водиченька  Українська народна пісня. Виконує Борис Сичевський.  На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут - mp3

Write a comment

Comments: 0