Я ніколи нікому тебе не віддам

( слухати - скачати, текст, скачать - слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - А я чекатиму  


Я ніколи нікому тебе не віддам

Слова: Олександр Пономарьов

Музика: Олександр Пономарьов

Виконує: Олександр Пономарьов і Аліса Тарабарова

 

Текст пісні

 

Я так чекав тебе, чекав, що сни здійснилися...

Мені вуста, твої вуста ночами снилися.

Щоб ми зустрілися в житті під цими зорями,

Назвавши їх на самоті своїми долями...

 

Сама любов для нас обох той час зазначила,

Ти на долонях рук своїх мене побачила,

Зійшлись дві лінії в одну дорогу зоряну,

Як два струмка в одну ріку дощами сховану

 

Я ніколи, нікому тебе не віддам!

Хочу бачити, чути, любити щодня.

Я нікого, ніколи ще так не кохав,

Я так довго, так довго на тебе чекав.

 

Я завжди серцем відчував що ми зустрінемось,

І вже нікуди від надій та мрій не дінемось.

Нам мало Всесвіту з тобою, мало вічності,

Для наших чистих почуттів, для їх чарівності!Олександр Пономарьов - Біографія

Олександр Пономарьов народився 9 серпня 1973 року. в місті Хмельницькому, в родині Валерія Пономарьова  та Любові Анатоліївни.  У дитинстві Сашко хворів на малокрів'я, а вилікувавшись він дуже змінився. став постійно битися з хлопцями, належав до хуліганських компаній. А з 6 років вирішив вкласти всю свою силу в бокс, яким займався до 15 років.

 

Змалку мати помітила в сина ще один талант,  співочий. Але батьки не могли знайти гроші на музичну школу, а перше фортепіано Олександр отримав, коли вже закінчував восьмий клас. Протягом усього дитинства співав у дворі під гітару. У віці 12 років з'явилася пісня «Святая Анна», яку співав під вікнами однокласниці, яка йому подобалася.

 

Під час одного з боксерських поєдинків наприкінці 8-го класу школи пропустив удар в голову. Травма призвела до швидкої втрати зору. Лікарі звеліли відмовитися від боксу, тому постав вибір училища для продовження навчання. Серед доступних на той час у Хмельницькому були медичне, педагогічне та музичне училища і з огляду на давню любов до музики вибір випав на музичне. На вступному іспиті співав пісню «Ніч така місячна».

 

Після завершення в 1993 році Хмельницького музичного училища по спеціальності хормейстр і вступу на вокальний факультет Львівського музичного інституту ім. М. В. Лисенка перший же виступ на великій сцені завершився тріумфом. На «Червоній руті-93» в Донецьку він виграв перше місце і приз за найкращий вокал. Наприкінці того ж року був визнаний найкращим поп-співаком України. У 1995 р. став володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих естрадних виконавців імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Через зростання популярності переїхав у Київ та перевівся до столичної Національної музичної академії.

 

Увійшов до історії українського шоубізнесу, як перший представник України на Євробаченні, виступив в 2003 році у Латвії, де англомовна композиція «Аста ла віста» (ісп. «Hasta la vista»  «До побачення») посіла 14 місце серед 26 учасників.

 

26 серпня 2006 одружився зі студенткою п'ятого курсу Київського національного університету імені Шевченка Вікторією Мартинюк. 15 лютого 2007 р. о 06.18 вдруге став батьком: в одному з приватних пологових будинків столиці дружина Вікторія народила хлопчика.  Від першого шлюбу з Оленою Мозговою (дочкою Миколи Мозгового) має доньку Женю.

Write a comment

Comments: 0