Мов наречена розцвіла акація

( слухати - скачати, текст, скачать слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - Наречена 


Акація

Українська пісня 

Слова музика; Павло Доскоч

Виконує; Павло Доскоч

 

Текст пісні

 

Червень поволі гойда, ранні акацій сни,

Там я признався тобі, що покохав назавжди.

Солодко медом цвіла пишна акація біла,

Тільки не знала вона, з іншим заручена мила.

 

Приспів (2):

Мов наречена розцвіла акація,

Медовим цвітом напоїла сни.

До неї я спішу як на побачення,

Щоб запитати, де тебе знайти.

 

Ти пам'ятаєш ті дні, може згадай, я чекаю,

Як признавався її в тому, що вірно кохаю.

Але вона, наче ти, пишно розмаяло літом,

Слова - колючі шипи, вкриті замріяним цвітом.

 

Приспів. (2)

 

Роки так скоро змело, тільки до себе здалека,

Кличе мене за село, акація – біла лелека.

Не забарюся, прийду і навіть трішечки скучу,

Легко її пригорну акацію ніжну, колючу.Павло Доскоч - історія життя 

Павло Доскоч
Павло Доскоч

Павло Доскоч народився 8 жовтня 1971 року в місті Хоростків, Гусятинського району, Тернопільської області. Український співак, автор та виконавець власних пісень. Заслужений артист України з 2018 року.

 

Закінчив Хоростківську середню школу, Івано-Франківський педагогічний інститут (музично-педагогічний факультет). Перша й одна з кращих пісень «Падала зірка» була написана в студентські роки.

Працював вчителем музики у Тернопільській загальноосвітній школі № 27. Життя склалося так, що чимало випробувань випало на його долю, зокрема, розлучення із першою дружиною, несподівана хвороба матері, яка змусила виїхати на 3 роки за кордон, щоб заробити кошти на операцію, довга розлука із сином Романом, саме ці події спонукали до написання нових ліричних творів. Усі ноти емігрантських ностальгічних переживань передає пісня "А там, де рідна хата". 

 

Та, як відомо, в житті є не тільки чорні смуги, тож повернувшись із-за кордону Павло із великою радістю і вдячністю Богові дізнається, що мамина хвороба минулася сама собою, тож зароблені гроші він вирішив вкласти у свою творчість, - у написання нових пісень, аранжувань до них, у випуск своїх перших авторських альбомів (сьогодні їх у нього вже 7). Згодом Павло одружився вдруге. Його дружина Наталя народила йому сина якого подружжя Доскочів назвало Станіславом.

 

За період своєї творчості Павло Доскоч співпрацював із тернопільськими аранжувальниками Сергієм Кравцем, Андрієм Макухом, Сергієм Родьком. Усі альбоми Павла Доскоча тиражує тернопільска студія звукозапису "Гроліс".

Write a comment

Comments: 0