Ой у вишневому саду

( слухати, скачати пісню, текст пісні, скачать - слушать ) Пісня - Ой у вишневому саду

Українська народна пісня

Слова і музика; невідомий

Виконує: Дарина Кирилко і Мар'яна Чорна 

 

Текст пісні 

 

Ой у вишневому саду,

Там соловейко щебетав.

Додому я просилася,

А ти мене все не пускав.

Додому я просилася,

А ти мене все не пускав.

 

 Ой милий мій, а я твоя,

Зійшла вечірняя зоря.

Проснеться матінка моя,

Буде питать, де була я.

Проснеться матінка моя,

Буде питать, де була я.

 

А ти їй дай такий отвіт:

«Така чудова майська ніч,

Весна іде, красу несе,

А тій красі радіє все.

Весна іде, красу несе,

А тій красі радіє все».

 

Доню моя, не в тому річ,

Де ти гуляла цілу ніч.

Чого розплетена коса,

А на очах блищить сльоза?

Чого розплетена коса,

А на очах блищить сльоза?

 

Коса моя розплетена,

Її подруга розплела,

А на очах блищить сльоза,

Бо з милим розлучилась я.

А на очах блищить сльоза,

Бо з милим розлучилась я.

 

Мамо моя, ти вже стара,

А я щаслива й молода,

Я жити хочу, я люблю,

Мамо не лай дочку свою,

Я жити хочу, я люблю,

Мамо не лай дочку свою, Виконавців пісні - Ой у вишневому саду

вишневий сад , вишневому саду
Вишневий сад

Дарина Кирилко стала відомою українському глядачеві завдяки вокальному телевізійному проекту - Голос країни (телеканал 1 + 1) в 2014 році.

 

Якщо ви зайшли на цю вкладку, то швидше за все вам цікаво дізнатися, що ж стало основою її творчого шляху.

 

Музичне дитинство і юність поєднувалися з навчанням та іншими творчими проектами. Але чим старше ставала Дарина, тим більше накопичувалося у неї сумнівів щодо свого музичного майбутнього. Вона не вірила в те, що її голос може подобатися людям, що вона зможе стати артистом. Це була одна з причин її вибору не музичного вищої освіти. 

 

На останніх курсах інституту Дарина взяла участь в 4 сезоні телевізійного вокального шоу «Голос країни». Її мрія збулася - вона стала частиною команди Святослава Вакарчука. Саме Святослав вселив Дарині віру в себе і свої музичні сили.

 

На сліпих прослуховуваннях Дарина познайомила глядачів з авторським виконанням пісні "Over the love" британської групи Florence and The machine. Пояснюючи, чому повернувся, Святослав розповів, що у нього пішли «мурашки».

 

На другому етапі - «Бої» - Дарина в дуеті з Мар'яною Чорною виконала українську народну пісню «Ой, у вишневому саду». Цей номер не залишив байдужим нікого, набравши рекордну кількість переглядів сторінок в Youtube і облетівши всі країни світу. Дарина знову викликала «мурашки» у глядачів і свого тренера, тому пройшла в наступний тур - «Нокаути».

 

На цьому етапі змагалася з азербайджанської учасницею Євробачення 2014 Ділярою Казімова, співала чуттєву композицію "Hurt" Крістіни Агілери, в результаті чого пройшла в наступний етап конкурсу - ¼ фіналу.

 

Це був перший прямий ефір, грандіозне шоу з режисерськими постановками номерів. Дарина завершувала своїм виступом концерт, виконала пісню Тіни Кароль "Ноченька". У цьому номері був використаний один з найяскравіших спецефектів - красивий і драматичний дощ в фіналі пісні.

 

На етапі першого прямого ефіру участь Дарини в «Голосі» було завершено. Вона покинула проект, але не серця українських меломанів.

 

Всебічність, серйозні цілі і світлі мрії дають Дарині унікальність співачки нового покоління, яка черпає з творчості енергію на нові звершення.

 

У Дарини є багато творчих планів, свідком реалізації яких можете стати саме Ви! Підписуйтесь на сторінки в соц. мережах, слідкуйте за творчістю молодої вокалістки Дарини Кирилко, яка співає душею і може «викликати мурашки».

 

Tags: ой у вишневому саду там соловейко щебетав народна пісня текст слова пісні слухати скачать скачати слушать