Ой дівчино шумить гай

( слухати - скачати )Пісня - Ой дівчино шумить гай 

Українська народна пісня

Слова і музика народні

Виконує; Гурт Експрес

 

Текст пісні

 

Ой дівчино, шумить гай,

Кого любиш - забувай, забувай.

 

Нехай шумить, ще й гуде,

Кого люблю - мій буде.

 

Ой дівчино, серце моє,

Чи підеш ти за мене, за мене?

 

Не піду я за тебе,

Нема хати у тебе, у тебе.

 

Підем, серце, в чужую,

Доки свою збудую, збудую.

 

Постав хату з лободи,

А в чужую не веди, не веди.

 

Чужа хата такая,

Як свекруха лихая, лихая.

 

Як не лає, то бурчить,

А все ж вона не мовчить,

 

Ой дівчино, шумить гай,

Кого любиш - забувай, забувай.Біографія -  Гурту студії Експрес

У місті Козятині, невеличка група музикантів вирішили записати свої пісні в альбом. Вони створили студією "Експрес" і записали альбоми з весільними піснями.

 

Студія "Експрес" була створена в 1998 році.

 

Протягом багатьох років робота студії була зосереджена на записи музичних альбомів груп та індивідуальних виконавців, які працюють в жанрі весільних пісень, як українських, так і російських. Велику популярність отримав власний студійний проект "група" Експрес "(укр. - гурт" Експрес "). За період з 1998 по 2012 студія активно співпрацювала з відомими українськими лейблами: аудіо-компанія" НАК ", фірма" МЕД "," Вітряк Рекордз ".

 

У 2011 року. створено форум студії" Експрес "для музикантів, зацікавлених в якісному матеріалі для роботи. В даний час студія займається виключно виготовленням мінусових фонограм для учасників форуму студії "Експрес". 

 

У першому альбомі вокальні партії виконував Володимир Іжицький. З випуском нових альбомів склад солістів збільшувався: Борис Сичевський, Максим Кучер, Тетяна Костюк-Августинович, Леонід Святюк, Вадим Свінціцький, Юрій Гаврилюк, В'ячеслав Кукоба, Інна Книжник. Всі партії труби виконував Валентин Терновий. З моменту виходу першого альбому гурту Сичевський і Іжицький працювали в різних колективах.