Затьмарення - FRAM

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - Заплуталась - Джамала" 


FRAM - Затьмарення

Українська пісня

Слова і музика; ФРАМ

Виконує; FRAM

 

Текст пісні

 

Сьогодні день полум'я в небі,
І ми нарешті прийшли до тебе.
Душа, навряд чи, тобі знадобиться,
В обіймах у мороку безсилим метеликом битимешся.

А ще будуть ночі жаху безсоння,
Жіноче тіло немов безодня,
Воно твій зрадник, воно твій ворог,
Віддай його нам, o hindero horo.

Приспів
Віддай нам все, не жалій ніколи,
Ми той сили часть, що зло одвіку творить,
І тільки від болю тебе врятує
Затьмарення, що майбутнє віщує.

Усе буде марно: надії та мрії,
Шляхи, наче терни, впиваються в тіло,
А світ як вино не дасть тобі спокій,
А світ не полум’я, він не зігріє.

Приспів
Віддай нам все, не жалій ніколи,
Ми той сили часть, що зло одвіку творить,
І тільки від болю тебе врятує
Затьмарення...
Роби першій крок, обирай свою долю,
Клянуся, тебе врятує від болю
Затьмарення, що майбутнє віщує.Розповідь про гурт FRAM

Гурт FRAM виконує, як власні пісні, народні європейські пісні і рок-хіти від The Beatles до Rammstein, перероблені в рок з волинкою.

 

Взяла собі назву від слова "fram" - це був клич вікінгів, який означав "вперед". Так само називався славний корабель, на якому плавали мандрівники - підкорювачі Північного і Південного полюсів. Цей корабель був сконструйований спеціально для дослідження полярних областей. Їх музика несе в собі частинку північній суворості, хоча насправді вона завжди розганяє будь льоди і холоднечу. І за цією аналогією з північної естетикою назвали групу на честь цього корабля.

Українська mittelalter - rock група, на творчість яких вплинула сучасна німецька сцена (In Extremo, Subway to Sally, Tanzwut, Letzte Instanz), а також російські команди - Оргія Праведників і Дартс.

 

Група сформувалася восени 2008, сама назва з'явилася ближче до 2009, але і після написання основних пісень і постійному концертному графіку, команді довелося перетерпіти ще багато стилістичних і особистісних змін.

 

Група F.R.A.M. утворилася в 2008 році на базі акустичного дуету Олексія "Clover" Шкуропатський (ex-Cloverband, ex-Амарок), який грав на шалмей, і волинщика Антона "Кай" Корольова (Дикий Гон.). Дует часто міняв назви, не мав твердого творчого вектора і репетиції його носили несистематичний характер, але в основі його репертуару вже лежав матеріал, з якого виросла мелодика F.R.A.M. До першого складу групи був таким: Олексій Шкуропатський вокал, шалмей, волинка; Антон Корольов - волинка, і Наталія Гриценко (Absurd Inspirations), яка покинула колектив після першого виступу, - скрипка, програмування. Скопійовано з Dark-World.ru. Пізніше приєднується гітарист Олександр "Ерік" Волошин (Crazy Juliet, Angel: Cry), а місце вокаліста до липня 2009 року зайняв Максим "Ксодар" Грубер.

 

Стилістика групи від першого дня існування давала крен в різні боки, поки не було взято тверде напрямок в сторону mittelalter-rock в стилі Subway to Sally і In Extremo, чого ще ніхто не робив в Україні. Група дає зі змінним успіхом концерти в київських клубах, часто змінює склад.

 

В кінці листопада - початку грудня 2009 року F.R.A.M. на студіях Home-records і Pushkin-Records в Києві, записує дебютний альбом під назвою "Двері Квітня". На альбомі в якості запрошених музикантів фігурують учасники групи Чорна Перлина.

 

По завершенню роботи над альбомом групу залишають барабанщик Sad Maniac, гітарист Олександр "Ерік" Волошин і вокаліст Максим Грубер. А сам альбом, виданий Перехрестя-Рекордс, виходить в травні 2010 року.

 

Уже в новому році з борту сходить бас-гітарист Олег Неверов, що теж брав участь у записі альбому і чудово відіграв зимово-весняні концерти.

 

За час свого існування гурт виступив на різного ступеня масштабності готичних, історичних і рок-фестивалях України, таких як "Діти Ночі", "Битва Націй", "Археологія", "Стародавній Меджібiж", дала безліч локальних концертів, ділила сцену з такими виконавцями , як Otto Dix, Джмелі, Сергій Калугін, Grimfaith, Inferno, Idol, Alice in Wonderland і Тінь Сонця.

 

Ведеться студійне співробітництво з такими групами, як Natural Spirit і Cruachan.

 

Склад групи:

Олексій Шкуропатській - менеджер, волинка

Ерланд Сиволапов - ударні

Віра Бренер - вокал

Микола Турунен - гітара, бек-вокал

 

Дискографія:

(2012) Ride On (Single)

(2010) Повернення Додому (Single)

(2010) Двері квітня

(2014 року) Keep calm and blow your bagpipe / Волинка і рок-н-рол

 затьмарення гурт fram фрам скачати слухати пісня текст слова пісні скачать слушать