Ей-форі-Я - Руслана Лижичко

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - NAVKA - Татанці 


Ейфорія

Українська пісня

( Эйфория )

Слова і музика: Руслана Лижичко

Виконує: Руслана Лижичко 

 

Текст пісні

 

Прийде день,

Знаю я,

Й сонця схід

Ей-форі-я!

Й спалахну,

Як та зоря!

Це – ейфорія!

 

Приспів:

Так буває раз,

Може кожен з нас

Вийти в небеса

Ей-форі-я!

Я усе віддам,

Щоби бути там.

Це моє ім’я –

Ей-форі... (2)

Ей-форі-я! (весь куплет – 2)

 

День як день, ніч як ніч

Бачу сходить зоря,

Запалає в цю мить

Моя ейфорія!

О! Це не схоже на сни,

В небесах я і ти

Може, це перемога –

Моя ейфорія!

 

Приспів

Так буває раз,

Може кожен з нас

Вийти в небеса

Ей-форі-я!

Я усе віддам,

Щоби бути там.

Це моє ім’я –

Ей-форі... (2)

Ей-форі-я! (весь куплет – 2)Руслана Степанівна Лижичко

Руслана Степанівна Лижичко,українська співачка, піаністка, диригентка, танцюристка, продюсерка, громадська діячка. Народна артистка України.

 

Народилась 24 травня 1973,у місті  Львіві, школяркою Руслана співала в гурті «Оріон», потім  у дитячому ансамблі «Посмішка». Після закінчення дитячої музичної школи майбутня співачка вступила до Львівської консерваторії ім. Лисенка на диригентське відділення.

 

Під час навчання в консерваторії брала уроки композиції в Мирослава Скорика, уроки диригування в Миколи Колесси та Юрія Луціва, уроки вокалу в Лариси Бужко, уроки фортепіано в Юрія Боня. Руслана закінчила консерваторію за фахом «Диригент симфонічного оркестру»

 

Музична кар'єра співачки почалася 1993 року, коли Руслана взяла участь у двох музичних фестивалях України: Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні і популярної музики «Червона Рута-93», лауреатом якого вона стала, а також Всеукраїнському фестивалі поп- і рок-музики «Тарас Бульба-93».

 

Наступного року Руслана та її продюсер Олександр Ксенофонтов заснували студію «Люксен» і почали займатися радіорекламою. Відомі музичні кліпи фірм Oriflame, Coca-Cola, Stimorol озвучені голосом Руслани. Цьому заняттю співачка віддала більше двох років.

 

1994 року Руслана стала володарем «Гран-прі» першого Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Мелодія».

 

1996 року взяла участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський базар», де посіла перше місце.

 

1998 році, вийшли два альбоми співачки: студійний «Мить весни» і концертний «Найкращі концерти дзвінкого вітру».

 

Влітку 2003 р. вийшов новий альбом співачки  «Дикі танці» з елементами традиційної гуцульської музики. Він став лідером продажу музичних альбомів року в Україні. 

 

2004 році,  Руслана взяла участь в «Євробачення-2004» і перемогла.

На самому конкурсі шоу Руслани кардинально відрізнялося від виступів інших учасників «Євробачення-2004». Телекоментатор британської студії ВВС назвав Руслану «принцесою-воїном». Серед 36 країн, які брали участь, за результатами світового телефонного голосування в прямому ефірі Руслана посіла перше місце з 280 балами.

 

Перемога Руслани на «Євробаченні» була відзначена державними та урядовими нагородами. Тодішній президент України Леонід Кучма своїм указом надав переможниці міжнародного конкурсу пісні «Євробачення-2004» звання народної артистки України. Про це президент оголосив на врочистій церемонії вшанування співачки 18 травня 2004 р. у Києві. Президент також надав звання «Заслужений діяч мистецтв» продюсерові й звукорежисерові Руслани Олександру Ксенофонтову, а звання «Заслужений артист України»  авторові й поставникові концертної програми співачки «Дикі танці» Ірині Мазур.

 

Кабінет Міністрів України нагородив Руслану Лижичко Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва й перемогу в конкурсі «Євробачення-2004».

 

Після перемоги на «Євробаченні» боксер Віталій Кличко вручав Руслані в Лас-Вегасі нагороду «World Music Awards» 

 ей-форі-я руслана лижичко пісня ейфорія эйфория скачати слухати текст слова пісні скачать слушать