Мить

Слова: Святослав Вакарчук   

Музика: Святослав Вакарчук

 

Напиши на чужому конверті

Те, що так у листі не згадав,

І за крок до відважної смерті

Будь таким, яким Бог тебе знав.

 

Приспів:

І поглянь, як навколо світає,

І як сніг неймовірно блищить.

Не спіши, най вона зачекає

Ще мить...

 

Пригадай той садок коло хати,

Де плекав свої мрії малим,

Де читав перед сном тобі тато,

А ти сидів коло вогнища з ним.

 

Приспів.

 

Поверни своє перше кохання,

Най душа, як тоді, защемить.

Посміхнись ти для неї востаннє,

Краще так - так хоч менше болить.

 

Приспів.

 

Напиши на простому конверті

Те, що так у листі не згадав,

І за крок до відважної смерті

Будь таким, яким Бог тебе знав.

 

Приспів.

 

Потерпи,

Най вона зачекає ще мить.

Не спіши...

Вже весна наступає за мить.


Святослав Вакарчук, народився 14 травня 1975 року, у місті Мукачево, Закарпатська область, у сім'ї відомого львівського науковця-фізика Івана Вакарчука.

 

Закінчив місцеву середню школу № 4 з поглибленим вивченням англійської мови (тепер Львівська лінгвістична гімназія) зі срібною медаллю. Два роки займався у музичній школі за класом скрипки, паралельно навчаючись грі на баяні. У шкільні роки брав участь у КВК, створенні шкільного театру, активно займався баскетболом. 1990 року, після падіння «залізної завіси» Святослав здійснив поїздку до Канади (за міжнародним обміном учні зі США і Канади певний час проживали в Україні, а українські їхали туди), звідки привіз велику колекцію касет і записів рок-музики.

 

1991–1996 — навчався на фізичному факультеті Львівського університету (спеціалізація — теоретична фізика). Друга вища освіта — економіст-міжнародник. 1996 — вступив до аспірантури на кафедрі теоретичної фізики того ж університету.

 

Влітку-восени 1994 приєднався до арт-рок-гурту «Клан тиші», створеного в 1992 році, у складі: Андрій Голяк (вокал), Павло Гудімов (гітара), Юрій Хусточка (бас-гітара), Денис Глінін (ударні), після того, як раніше звідти пішов Андрій Голяк; від 12 жовтня 1994 гурт взяв назву «Океан Ельзи»,  Святослав Вакарчук став вокалістом, автором переважної більшості текстів та музики й незмінним лідером цього гурту.