Заплуталась - ДжамалаСлова; Вікторія Платова

Музика: Сусана Джамаладінова

Виконує; Джамала

Я заплуталась я заплуталась
Загубилась вночі, навіть серце мовчить
Заплуталась

 

Серед мороку простягну руку
Відшукати хочу я уламки надій
Щоб нікого не ранили

 

Приспів:

І я кохала
Ніжно так тебе
І я кохала
Ніжно так тебе
Тебе, тебе, тебе, тебе, тебе
Тебе, тебе, тебе

 

Ти, як тінь на склі
Краплі завмерли
Сподівалася я все незмінно, як дощ
Але хтось просто вимкнув і все

 

Приспів:

І я кохала
Ніжно так тебе
І я кохала
Ніжно так тебе
Тебе, тебе, тебе, тебе, тебе
Тебе, тебе, тебе

 

Тебе,тебе, тебе, тебе, тебе
Тебе

 

Я заплуталасьJamala - Заплуталась

Сусана Алімівна Джамаладінова більш відома як Джамала

Сусана Алімівна Джамаладінова більш відома як Джамала, народилась 27 серпня 1983 року, в Киргизькій РСР,  українська співачка кримськотатарського та вірменського походження, народна артистка України, переможниця 8-го міжнародного конкурсу «Нова хвиля» та 61-го пісенного конкурсу «Євробачення». Виконує пісні в стилях джаз, соул, фанк, фолк, поп та електро, а також бере участь в оперних постановках.

 

За свою творчу кар'єру, яка триває й досі, записала й випустила чотири студійні, один концертний та два міні-альбому, до яких увійшли пісні англійською, українською, російською та кримськотатарською мовами; знялась у фільмах «Поводир» українського режисера Олеся Саніна та «Поліна» франко-бельгійського режисера Оліаса Барко. 

Отримала сім статуеток української музичної премії «YUNA», дві премії «ELLE Style Award», а також премії «Людина року», «Best Fashion Awards», «Red Apple Awards», «Eurostory Awards», «Marcel Bezençon Award» і «Cosmopolitan Awards».

 

У 2013—2014 роках підтримала Революцію Гідності й засудила анексію Криму Російською Федерацією. З початком війни на сході України бере участь у заходах, присвячених соборності та цілісності держави.

Джамала пісні 

Jamala -Заплуталась - пісня - Джамала. На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут. Біографія Сусана Алімівна Джамаладінова - Заплуталась слушать Заплуталась мп3