5 канал онлайн

Дивіться останні новини України і світу онлайн. Телемарафон онлайн: російсько - українська війна. У нас виключно перевірена інформація з достовірних джерел! Дивитися новини з України онлайн. Оперативні актуальні новини війни і фронту

5 телеканал

5 канал це український інформаційно просвітницький телеканал. До 2021 року телеканал належав Петру Порошенку, а ось з 2021 року входить до медіаконгломерату Вільні медіа. 1995 року в Чернівцях було створено телерадіокомпанію «НБМ». Тоді пріоритетними напрямками діяльності компанії був регіональний телеканал «НБМ» і західноукраїнська радіомережа «Ніко FM». Згодом компанія отримала ліцензії на мовлення у 12 областях і вийшла на супутник. У 1998—2000 роках ТРК «НБМ» співпрацювала з ЗАТ «ММЦ-СТБ», що разом з корпорацією «Інтермарт» володіло каналом СТБ (тодішня структура каналу: 21 % контролював «СТБ», 30 % — компанія «Інтермарт», а 49 % — компанія ООО «Ніко-Пі-Ер». Через розбіжності між власниками із складу засновників було виключено ці компанії-партнери. Після цього канал знову став самостійним, згодом його купив Петро Порошенко. У лютому 2001 року в етері з'явилася телерадіокомпанія «Експрес-інформ», заснована 1993 року у Києві як студія економічних новин. Із серпня 2002 року канал почав транслюватися і у Києві. 2003 року телерадіокомпанії «НБМ» і «Експрес-інформ» створили «5 канал». Ідея та концепція каналу належить журналістам Андрію Шевченку, Роману Скрипіну та Євгену Глібовицькому, які через цензуру покинули «Новий канал», «СТБ» й «1+1» відповідно. Від часу свого заснування «5 канал» позиціонував себе як «канал чесних новин». Того ж року журналісти, керівники та власники каналу підписали угоду про принципи роботи, які забороняли власникам втручатися у процес виробництва новин, і ухвалили засади редакційної політики.

Дивіться 5 канал останні новини України і світу онлайн Телемарафон російсько українська війна. Дивитися 5 телеканал новини з України онлайн.

Comments: 0