Як створити своє перше відео

 Створити  канал в  YouTube  це не проблема, ви маєте аккаунт  в Google значить ви маєте канал і в  YouTube. Проблема існує одна це створити відео  яке буде цікавим вам і вашим глядачам. 

Особисто я не ставлю ціль  заробляти гроші в YouTube тому я не притримуюсь тих вимог які бажано притримуватись)

 

На мій погляд відео яке переглядає людина відіграє велике значення в її житті. Наприклад,  якщо ми у відео вб’ємо фотографію Володимира Леніна і вставимо пісню Інтернаціонал.

 

То тоді ми глядача  будемо програмувати на майбутнього інтернаціоналіста який  буде ненавидіти всі нації і народи світу, для нього  націй не буде існувати.

 

 

Якщо  ми у відео вб’ємо фото Тараса Шевченка і вставимо пісню Віють вітри віють буйні то ми будемо  програмувати українця  який любить свій народ і свою націю і поважає інші нації , тому що він буде розуміти що без націй не буває народів.

 

Відео відіграє велику роль у формуванні суспільної думки, навіть примітивне відео впливає на людину і формує її погляд.


Якщо  ми у відео вб’ємо фото Тараса Шевченка і вставимо пісню Віють вітри віють буйні то ми будемо  програмувати українця  який любить свій народ і свою націю і поважає інші нації , тому що він буде розуміти що без націй не буває народів.

 

Відео відіграє велику роль у формуванні суспільної думки, навіть примітивне відео впливає на людину і формує її погляд.

 

Якщо ви вирішили заробляти гроші  на відео  то тоді  краще робити придуркуваті короткометражні відео, як наприклад це відео.

Щоби створити відео вам потрібна програма  відеоредактор,  тому я  пропоную відразу шукати нормальні відеоредактори  і не користуватися  неякісними  програмами. Звичайно що  якісні відеоредактори коштують гроші і мають ліцензію  але ви знаєте самі як в нашій країні купують якісні програми )))

 

Думаю ви зможете скачати в інтернеті нормальні програми. Особисто мені  подобається відео редактор Proshow Producer ця програма працює з фото і різними картинками з  допомогою цього редактора можна створити гарну презентацію.  Колись мені цей редактор запропонував  користувач  Захарій  він робив  ось такі гарні відео.

Доволі гарні відео у пана Захарія але мій стиль монтажу редактором Proshow Producer трохи відрізняється, я роблю такі відео. Ви можете теж обрати свій стиль монтажу чи запозичити чужий.

У відеоредакторі Proshow Producer можна використовувати різні фото і анімацію, існує російськомовна версія цього  редактора. Єдина проблема яка існує це скачати цю програму у якісному варіанті і отримати ключ.

 

Мені також подобається програма Sony Vegas Pro цей відеоредактор працює з відео, фото І анімацією, доволі якісна програма. Якісну програму Sony Vegas Pro скачати не проблема її можна скачати торрентом, існує російськомовна версія. Це відео створено програмою Sony Vegas Pro, у відео використано фрагмент фільму Лісова Мавка.

Якщо ви скачаєте ці редактори про які я писав, це не означає що ви відразу станете професіоналами монтажу відео, вам потрібно буде час щоб освоїти ці програми.  У YouTube є користувачі  які пропонують відео навчання  як цими програмами користуватися. 

 

Після перегляду уроків ви зможете створити своє перше відео, можливо воно буде не дуже якісним  але ви не впадайте у відчай, теж буває роблю паршиві відео не дивлячись на те що багато років сиджу в  YouTube (((   Думаю з часом  у вас все буде виходити  більш менш нормально. Наприклад, якщо порівняти відео  яке я зробив в 2009  році з відео яке я зробив  в 2016 році  то різниця існує,  відео  2016 року краще.

2009

2016


Дякую вам що читали мою розповідь,  думаю комусь ця розповідь буде корисною.   

Comments: 0