Кохана

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - Кохана - Фіолет  


Кохана - Світлана Лобода  

Українська пісня

Слова і музика; Микола Мозговий

Виконує; Світлана Лобода

 

Текст пісні

 

З казки ти прийшла,
Бо в твоїх очах
Місяць тане.
Я тебе стрічав,
Я тебе вінчав
На кохання...
Чарівні світи
Залишила ти
Там ночами,
Так шумлять вітри,
Так спішать сюди...
Розлучальні!

Приспів:
Ти тільки знай,
Знай, одведу біду,
Куди б тебе вітри
Не занесли,
Кохана!..

Чарівні світи,
Залишила ти
У кохані...
Є шляхи сюди,
Приведуть сюди -
Ти зачекай-но...

Приспів.

Мене чекай,
Чекай - і я прийду!
Де б не була,
Ти б не була,
Ти б не була,
Кохана!..Світлана Лобода 

Світлана Лобода, народилась 18 жовтня 1982 року, у місті  Київ,  співачка, заслужена артистка України. З піснею «Be My Valentine!» представляла Україну на 54-му пісенному конкурсі «Євробачення» у Москві, де посіла 12 місце.

 

Закінчила музичну школу за класом диригування, фортепіано та академічного вокалу. Потім естрадно-циркову академію за класом естрадно-джазовий вокал і Київський університет культури за спеціальністю «менеджер шоу-бізнесу».

 

Виконує пісні переважно російською мовою, проводить активну концертну діяльність у Росії. Відома своєю короткочасною участю в українських гуртах «Капучіно» та «ВІА Гра», як ведуча програми «Шоуманія» на «Новому каналі», та участю в шоу «Танці з зірками-2» і «Голос. Діти» на телеканалі «1+1». Нині провадить сольну кар'єру співачки.

 

2002 року невдало впала і пошкодила перенісся, після чого зробила операцію і впродовж двох місяців мала шрам на обличчі. Провела кілька пластичних операцій, зокрема, змінивши форму губ і носа. Сама співачка в інтерв'ю неодноразово заперечувала цю інформацію.

 

Записала й випустила три студійні альбоми та чотири збірки, до яких увійшли пісні російською та англійською мовами; зіграла в українському мюзиклі «Екватор» режисера-постановника Віктора Шулакова, у складі гурту «ВІА Гра» знялася в музичному фільмі «Сорочинський ярмарок» режисера Семена Горова та, як камео, у короткометражному фільмі «Жінка-злочинниця» режисера Володимира Шкляревського; з піснею «Be My Valentine!» представила Україну на 54-му пісенному конкурсі «Євробачення», де посіла 12-те місце. Отримала вісім статуеток українських музичних премій «YUNA», «M1 Music Awards» та «Пісня року», і десять статуеток російських музичних премій «Fashion People Awards», «RU.TV», «Реальная премия MusicBox», «Золотий Грамофон» та «Премия Муз-ТВ».

Tags: кохана світлана лобода скачати слухати пісня текст слова пісні слушать скачать