Браття Українці - Гурт Шабля

( слухати - скачати, текст, слушать - скачать )Браття Українці

Українська пісня 

Слова: Володимир Ейгензеер 

Музика: Володимир Ейгензеер

Виконує: гурт Шабля

 

Текст пісні

 

Любі мої діти,
Милі мамо й тату,
Я йду на війноньку
Нашу землю захищати.

Не плачте за мною,
Якщо в полі згину,
Все віддам за любу неньку -
Нашу Україну!

Єднаймося браття
В цю лиху годину
Нехай ворог знає:
Ми за Україну!

Приспів(2 рази)
Богу душу нашу
Віддамо єдину
За нашую землю
Священну Україну

Ми за ції степи
За ліси і гори
За лани широкі
За Чорнеє море

За Небесну Сотню
За Тараса-брата
За нашу свободу
Ми побороли ката

З нами свята віра
З нами бог і правда
І ми проти того,
Щоб брат ішов на брата.

А якщо війною,
Тоді начувайтесь!
Нас ніщо не зупинить
Слава Україні!

Не плачте за мною,
Якщо в полі згину,
Все віддам за любу неньку -
Нашу Україну!

Не плачте за мною,
Якщо в полі згину,
Все віддам за любу неньку -
Мою Україну!Гурт Шабля -  Історія гурту 

Гурт "ШАБЛЯ Life" був створений осінню 2013 року у м. Києві.

 

За час свого існування музиканти вже встигли записати сингл "Браття Українці" і на кіностудії Ім.О. Довженка відзняти відео, яке вже сьгодні вподобали українські та зарубіжні шанувальники.

 

Цікаво те, що в цій музиці та текстах є все те, що так чи інакше стосується кожного із нас. Вона чіпляє з перших слів і акордів, ці пісні слухають підлітки і їхні батьки, чиновники в білих комірцях і навіть, якщо хочете бабусі вахтерки)).

 

В квітні 2014 року мобільні оператори Київ Стар та МТС розмістили у вигляді рінгтону пісню "Браття Українці", яка миттєво розлетілася серед українців. Музиканти зіграли декілька концертів в Києві, особливий концерт відбувся на Майдані Незалежності 05.12.13 р., де під вигуки людей, яких було близько 50 000, "Україно Вставай" Шабля Life зірвала оваціями Майдан.

 

Зі слів фронт-мена групи Володимира Ейгензеєра "Я хотів би думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе. Але коли якісь, вибачте на слові, виродки вбивають людей, розриваючи мою країну на шмаття, ми всі, хто вважає Україну за свою Батьківщину, маємо робити все можливе, щоб вплинути на ситуацію заради нашого майбутнього".

 

Нещодавно Шабля Life відкрила Інтернет теле-проект "Муз-Майдан" на каналі "Перший Ukraine", де зіграли повноцінну програму "Браття Українці", куди завітав і київський "Авто-Майдан" привітав хлопців з дебютом та провели майстер клас для глядачів під пісню "Браття Українці" славнозвісний бойовий танок "ХАКА".

 

Колектив сам по собі дуже багатонаціональний, в ньому є і українці, німці, євреї, інгуші та росіяни, це підтверджує ще раз, що і музика цієї групи також є багатонаціональною. Наданому етапі "ШАБЛЯ Life" готується до запису повноцінного студійного альбому, та планує вирушити в благодійний концертний тур містами України для збору коштів в підтримку військовослужбовців на сході України .

Tags: браття українці гурт шабля скачати слухати пісня текст слова пісні скачать слушать