Люди як кораблі - Гурт Антитіла

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо ви шукали

 

Пісня - У книжках - Антитіла  


Люди як кораблі 

Українська пісня

Слова і музика: Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін)

Виконує: гурт Антитіла 

 

Текст пісні 

 

Я не твій брат, ти не сестра моя,         
Ніколи не розказуй мені-хто
І в чому я винен на нашій землі,
Люди,як короблі.
Кожен пливе, поки хвиля несе
І поки глибока вода.
Глибока і темна до самого дна.
До самого, самого дна.

На глибині, зустрічаються всі,
Так ніби в морі місця нема,
І труться бортами, аж стогне земля
Від зависті, підлості й зла.
Хтось недоплив, бо йому помогли
Набрати повні трюми води,
Постати героями тої війни.
Дуже хотіли вони.

Приспів.
А до берега тихо хвилі несуть                      
Поранені душі живих короблів.          
А від берега знов у море ідуть       
Ті, хто вірив і правду знати хотів.

Наш океан, знає більше ніж ми,
Секрети всі у нього на дні,
А ми ходим зверху - великі й малі
Люди, як кораблі.
Гордо пливем, і не вірить ніхто,
Що ним зацікавилося зло.
І серед вітрів
Ми не чуєм щурів,
Які прогризають нам дно

Приспів

А до берега тихо хвилі несуть                      
Поранені душі живих короблів.          
А від берега знов у море ідуть       
Ті, хто вірив і правду знати хотів.Антитіла - український поп-рок-гурт із Києва

Антитіла - український поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Лідером гурту є Тарас Тополя. Репертуар «Антитіл» переважно складається з пісень українською, а також з кількох пісень англійською та російською мовами.

 

У 2008 році гурт «Антитіла» отримав гран-прі музичного фестивалю «Перлини сезону», за результатами опитування радіостанції «Джем-Фм» його визнали «Найкращим дебютом року» і нагородили премією «Непопса». Музичний колектив внесли до презентаційного збірника «Мистецький Олімп України 2008—2009» за збереження українського мелосу в сучасному молодіжному та естрадному мистецтві. Канал MTV запропонував гурту вирушити у всеукраїнський тур.

 

У 2008—2010 роках «Антитіла» співпрацювали з продюсерським центром «Catapult Music». Брали участь у фестивалях, теле- і радіо програмах, музичних проектах.

 

2009 року гурт став одним із п'яти номінантів від України на «MTV EMA-2009» (Europe Music Awards). Вийшли нові кліпи  «Бери своє», «Рожеві діви», «Вибирай».

 

Влітку 2010 року «Антитіла» припинили співпрацю з «Catapult Music»: увесь менеджмент та концертну діяльність взяв на себе клавішник та аранжувальник гурту Сергій Вусик. В той же час музиканти отримують право представляти Україну на європейському фестивалі Сіґет у Будапешті. «Антитіла» стали гедлайнерами сцени «MTV Headbangers».

 

Наприкінці 2010 року гурт вирушив у перший самостійний клубний тур містами України.

 

В кінці літа 2017 року у гурті відбуваються зміни, на місце Дениса Швеця і Микити Астраханцева, приходять барабанщик Дмитро Водовозов і бас-гітарист Михайло Чирко.

 

В оновленому складі, після осінньої концертної паузи, «Антитіла» презентують першу студійну роботу. Прем'єра пісні «TDME» (абревіатура від «Там, де ми є») і лірик-відео відбулася 30 листопада 2017 року. Прем'єра офіційної відео роботи «TDME», яка є скоріше не кліпом, а короткометражним фільмом, відбулася на YouTube каналі групи в форматі онлайн-презентації 21 грудня 2017 року. Цей хіт став саундтреком телесеріалу «Школа».

 

14 березня 2018 року гурт «Антитіла» виступив на міжнародному фестивалі «SXSW en» (South by Southwest), що пройшов в США в місті Остін, штат Техас. Гурт виступив на сцені готель-бару «Sheraton Backyard », де представили 40 хвилинною версію своєї концертної програми «TDME». Наприкінці квітня гурт відправився у тур «TDME» містами Північної Америки, у якому відвідав 6 міст у США, та 3 у Канаді.

 

1 серпня гурт представив музичне відео на другу роботу з їх шостого студійного альбому «Hello» - «Лови момент». У відео знялись члени гурту зі своїми близькими, зокрема Тарас Тополя з дружиною Оленою.

Tags: люди як кораблі гурт антитіла скачати слухати пісня текст слова пісні скачать слушать