Цвіте терен терен цвіте

слухати - скачати, текст, скачать - слушатьЦвіте терен - Нексі 

Українська пісня 

Слова: Юрій Рибчинський

Музика: Геннадій Татарченко

Виконує; Гурту Нексі 

 

Текст пісні 

 

Юний місяць, зірка рання
Падають в траву,
Все навкруг палким коханням
Марить на яву,
І любов, що не зів'яне,
Нас сьогодні жде.
Прокидайся, мій коханий, |
Терен же цвіте! | (2)

 

Приспів:
Цвіте терен, терен цвіте,
Це кохання - грішне й святе!
Це кохання - грішне й святе,
Цвіте терен, терен цвіте!

 

Серед зорі, крізь тумани
І я кличу знов:
Прокидайся, мій коханий,
Не проспи любов!
Хай мене твій поцілунок
З розуму зведе!
Хай любов у серці юнім |
Тереном цвіте! | (2)

 

Приспів. (3)

Цвіте терен, терен цвіте,
Це кохання - грішне й святе!
Це кохання - грішне й святе,
Цвіте терен, терен цвіте!Юрій Євгенович Рибчинський - Біографія 

Юрій Рибчинський
Юрій Рибчинський

Пісню Цвіте терен, написав пан Ю́рій Євге́нович Рибчи́нський, український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України , один із основоположників сучасної української естрадної пісні.

 

Народився Юрій Євгенович Рибчинський 22 травня 1945 року, у місті Києві. У 1967 році, закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка.

 

Серйозно поезією він захопився в 60-ті роки 20 століття. Це був період високого піднесення й розквіту літературного жанру. Ще навчаючись у Київському університеті, Рибчинський друкує свої поезії в різних виданнях. Коли Юрію було вісімнадцять років, його твори з'явилися в популярному журналі «Юність» та газеті «Комсомольская правда». Відтоді ім'я Юрія Рибчинського стало відомим далеко за межами України.

 

З роками зростали популярність й авторитет Рибчинського, розширювалося коло композиторів, з якими він працював. Загалом їх понад було 150. Співпрацював з Володимиром Івасюком, Ігорем Покладом, Миколою Мозговим, Ігорем Шамо, Геннадієм Татарченком.

 

Його пісні в різні часи виконували: Ніна Матвієнко, Ярослав Євдокимов, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, Анісімови Любов і Віктор, Таїсія Повалій, Йосип Кобзон, Наталія Бучинська, Наталія Могилевська, Руслана Лижичко, Павло Зібров, Тамара Гвердцителі, Валерій Леонтьєв, Олександр Малінін, Володимир Мулявін, Лоліта Мілявська, та інші. 

 

Поета Юрій Рибчинський по праву називають одним з основоположників української естрадної пісні. Юрій Рибчинський пише для «зірок», але також наділений талантом відкривати нові імена. 

Tags: пісня цвіте терен терен цвіте гурт нексі слухати скачати текст скачать слушать слова пісні