Сильний вітер


Сильний вітер слова пісні 


Українська народна пісня 

Виконує: Гурт Експрес, можливо Дзвони 

Слова і Музика: Михайло Ткачук

 

Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Поламав у чистім полі білі квіти.
І чому це, і чому це все так сталось,
Що моє кохання з милим розсталось.

 

Приспів: 2 рази
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Не ламай у чистім полі білі квіти
Рознеси моє страждання, поверни мені кохання
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер

 

Ой у небі ясний місяць похилився,
А у полі дві стежини розійшлися.
А твоя стежина круто повернула,
А моя стежина в ярах потонула.

 

Приспів: 2 рази
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Не ламай у чистім полі білі квіти
Рознеси моє страждання, поверни мені кохання
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітерРозповідь про гурт Дзвони 

Дзвони - музичний гурт, стиль - синтез сучасних танцювальних ритмів і мелодійного року на основі українського, зокрема гуцульського фольклору. Рік заснування 1984, м. Коломия, Україна.

 

Склад гурту;

Володимир Кузнєцов — спів, гітара, композитор, аранжувальник

Тетяна Кузнєцова — синтезатори, спів, аранжувальник

Павло Петренко — барабани, спів

Ігор Яковенко — бас-гітара, спів

 

Лауреати і дипломанти різноманітних фестивалів від місцевого до загальнодержавного штибу, учасники першої “Червоної рути” 1989 року в Чернівцях, “Пісенного вернісажу” 1994, 1995, 1997 роки, лауреати національного радіоконкурсу “Пісня року” та телевізійного хіт-параду “Музична драбина”.За свою творчість музиканти отримують державні нагороди, відзнаки та звання. Про них приязно пишуть часописи, їхні шлягери замовляють, як теле- та радіопривітання, їхні альбоми не залежуються на полицях. Понад те – музичним ринком України гуляють різні неліцензовані касети “Дзвонів”, що є водночас і проявом шахрайства замаскованих видавців і проявом шаленої популярності артистів.

Коломийських музикантів єднає тривала творча дружба з такими відомими в українській музиці й поезії іменами як В.Крищенко, С.Галябарда, О.Злотник, А.Демиденко, М.Гаденко, О.Гавриш, М.Савчук та іншими. Водночас самі “дзвонарі” успішно використовують усі потуги своїх талантів: творять тексти й мелодії, блискуче аранжують їх. Так слухачі отримали чисто “дзвонівські” популярні пісні “Спогад про літо”, “Забуваю” на тексти І.Яковенка і низку пісень на музику В.Кузнєцова: “Не сумуй”, “Може це ти”, “Новорічний сон”, “Три музики”, “За тобою”, “Пан Маркіянчик” та ін. Музиканти вдумливо звертаються до українських народних пісень, надаючи їм нового шарму (маю на увазі вплетення мелодії з пісні “Цвіте терен, цвіте терен” у загальну канву пісні “Дві сопілки”), або шлюбують свої мелодії з текстами класиків української поезії (пісні “Білі квіти” на слова В.Сосюри, “Ой зриваю руту в гаю” та “Нема ріки” на слова Б.Лепкого). В основі музичного репертуару гурту “Дзвони” вгадується покутсько-гуцульська мелодика, яку досконало опанували музиканти. А таке рідко кому вдається в сучасній українській естраді, переповненій запозиченими хтозна звідки ритмами і акордами.

 

Концерти з самобутнім коломийським гуртом стають окрасою, подією і запам’ятовуються назавжди. Про це вам скажуть українці Канади, США, Європи, Росії і, звичайно, України, перед якими не раз виступали “Дзвони”.

Пісня - Дві зорі

коханці, любовники

Пісня - Ой у лузі червона калина 

Ой у лузі червона калина пісня, Ой у лузі червона калина  слухати , Ой у лузі червона калина  скачати

Сильний вітер - Українська народна пісня. Слова музика: Михайло Ткачук Виконує гурт дзвони. На сайті можна скачати і слухати пісню, текст пісні тут