Сильний вітер


Сильний вітер слова пісні 

Українська народна пісня 

Виконує: гурт Дзвони

Слова і Музика: Михайло Ткачук

 

Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Поламав у чистім полі білі квіти.
І чому це, і чому це все так сталось,
Що моє кохання з милим розсталось.

 

Приспів: 2 рази
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Не ламай у чистім полі білі квіти
Рознеси моє страждання, поверни мені кохання
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер

 

Ой у небі ясний місяць похилився,
А у полі дві стежини розійшлися.
А твоя стежина круто повернула,
А моя стежина в ярах потонула.

 

Приспів: 2 рази
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітер,
Не ламай у чистім полі білі квіти
Рознеси моє страждання, поверни мені кохання
Сильний вітер, сильний вітер, сильний вітерПісня - Дві зорі

Пісні - Ой у лузі червона калина 

Ой у лузі червона калина пісня, Ой у лузі червона калина  слухати , Ой у лузі червона калина  скачати

Розповідь про гурт Дзвони 

Дзвони - музичний гурт, стиль - синтез сучасних танцювальних ритмів і мелодійного року на основі українського, зокрема гуцульського фольклору. Рік заснування 1984, м. Коломия, Україна.

 

Склад гурту;

Володимир Кузнєцов — спів, гітара, композитор, аранжувальник

Тетяна Кузнєцова — синтезатори, спів, аранжувальник

Павло Петренко — барабани, спів

Ігор Яковенко — бас-гітара, спів

 

Лауреати і дипломанти різноманітних фестивалів від місцевого до загальнодержавного штибу, учасники першої “Червоної рути” 1989 року в Чернівцях, “Пісенного вернісажу” 1994, 1995, 1997 роки, лауреати національного радіоконкурсу “Пісня року” та телевізійного хіт-параду “Музична драбина”.За свою творчість музиканти отримують державні нагороди, відзнаки та звання. Про них приязно пишуть часописи, їхні шлягери замовляють, як теле- та радіопривітання, їхні альбоми не залежуються на полицях. Понад те – музичним ринком України гуляють різні неліцензовані касети “Дзвонів”, що є водночас і проявом шахрайства замаскованих видавців і проявом шаленої популярності артистів.

Коломийських музикантів єднає тривала творча дружба з такими відомими в українській музиці й поезії іменами як В.Крищенко, С.Галябарда, О.Злотник, А.Демиденко, М.Гаденко, О.Гавриш, М.Савчук та іншими. Водночас самі “дзвонарі” успішно використовують усі потуги своїх талантів: творять тексти й мелодії, блискуче аранжують їх. Так слухачі отримали чисто “дзвонівські” популярні пісні “Спогад про літо”, “Забуваю” на тексти І.Яковенка і низку пісень на музику В.Кузнєцова: “Не сумуй”, “Може це ти”, “Новорічний сон”, “Три музики”, “За тобою”, “Пан Маркіянчик” та ін. Музиканти вдумливо звертаються до українських народних пісень, надаючи їм нового шарму (маю на увазі вплетення мелодії з пісні “Цвіте терен, цвіте терен” у загальну канву пісні “Дві сопілки”), або шлюбують свої мелодії з текстами класиків української поезії (пісні “Білі квіти” на слова В.Сосюри, “Ой зриваю руту в гаю” та “Нема ріки” на слова Б.Лепкого). В основі музичного репертуару гурту “Дзвони” вгадується покутсько-гуцульська мелодика, яку досконало опанували музиканти. А таке рідко кому вдається в сучасній українській естраді, переповненій запозиченими хтозна звідки ритмами і акордами.

 

Концерти з самобутнім коломийським гуртом стають окрасою, подією і запам’ятовуються назавжди. Про це вам скажуть українці Канади, США, Європи, Росії і, звичайно, України, перед якими не раз виступали “Дзвони”.

гурт дзвони пісня   сильний вітер 

Ukrainian folk songs, Ukrainian song, слухати українські пісні , Сильний вітер скачать, Сильний вітер скачати, Сильний вітер смотреть, Сильний вітер слухати, Сильний вітер текст пісні , Сильний вітер слова , Сильний вітер текст, Сильний вітер mp3, Сильний вітер скачать mp3, Сильний вітер слухати mp3