Молюся Боже

( слухати - скачати, текст, скачать - слушать )



Молюся Боже за твій день 

Українська пісня

Слова: Богдан Кучер  

Музика: Степан Гіга

Виконує: Богдан Кучер

 

На мить спинися друже мій
В собі суєтне пересій
В собі собою сотвори
Духовний храм із чистоти
Із доброти із молитов
Аби лукавий не зборов
Бо є важливо на Землі
Пізнати Господа в собі


Приспів.
Молюся Боже за твій день,
що є з піснями й без пісень
за хрест життєвий як красу
як вмію так його несу
За радість тиху і печаль
що загубив в житті -- того не жаль
я срібла злота не шукав
що є в душі -- оте й надбав

Хай полиновок не гірчить
за все що є і що болить
бо кара Божа й благодать
то все від Господа печать
Всевишній знає що й коли
Кому на гору і з гори
І батько з дідом як жили
Чого вартують вже сини

Приспів.

Промов дитино "Отче наш"
Аби здолать земний віраж
Бо не в хоромах нам ціна
А є ще вище -- небеса
І милість божа --боротьба
За кожен подих, за життя
Ісус терпів і нам велів
Аби ніхто з нас не змілів

Приспів.



Біографія - Богдана Кучера

Богдана Кучера , поет, композитор
Богдана Кучера

Пісню “Молюся Боже “написав український поет, композитор, виконавець власних пісень, ведучий духовно-публіцистичних, мистецьких і культурологічних програм на обласному радіо, ведучий і режисер концертних заходів, заслужений журналіст України, пан Богдан Кучер (у паспорті – Михайло) 

 

Народився 11 липня 1957 р. в с. Діброва Рогатинського району.  Навчався у Дібровській 8-річній середній школі. Після закінчення школи 1971 р. вступив до Львівського технікуму легкої промисловості, який закінчив 1976 р. Під час навчання у технікумі співав в ансамблі пісні Володимира Івасюка.

 

Після строкової служби в армії,  Богдан Кучер вступив до Львівського державного університету ім. І. Франка на факультет журналістики. На другому курсі Богдан Кучер познайомився з відомим тоді ВІА "Ватра" під орудою Ігоря Білозіра. Разом з Оксаною Білозір співав "Вінок з барвінку", "Рушимо, рушимо", "Ой там на горі" і ще багато пісень... Після закінчення університету 1984 р. прийшов на роботу до Заліщицької районної газети (Тернопільська область). Через деякий час став працювати у галицькій районній газеті "Прапор перемоги". З 1986 р. працює в Обласній державній телерадіокомпанії в Івано-Франківській області спершу диктором, а згодом – ведучим програм. 

 

Богдан Кучер написав багато пісень . Його пісні виконують понад 25 артистів – Василь Зінкевич, Іван Попович, Степан Гіга, Іво Бобул, Іван Мацялко, Павло Мрежук, Михайло Кривень, Ярослав Крайник, Михайло Попелюк, дуети – "Скриня", "Писанка", "Ярослав-На", гурти – "Львівські музики", "Дзвони"... Співає і сам Богдан Кучер, а загалом він є автором понад 120 пісень, серед них – "Осінь для матері", "Дивлюсь на маму", "Ви простіть мене, мамо", "Яворова колиска", "Спить на долонях роса", "О, мова рідна", "У небесах моя любов", "Торкнись мене своїм крилом", "Важко людиною бути, а треба", "Молюся, Боже", "Пізнай в собі людину", "Хай добро вам сіється", "Яворова колиска", "Пам'ятай – ми українці", "Новий день над Україною"… 

 

Пісні Богдана Кучера звучать в українському ефірі, в обласних і районних центрах, вони зворушують людей в Польщі, Італії, Іспанії, Португалії, Франції, США... 

Читати біографія Степана Гіги