День при дні


Слова пісні День при дні 


Українська пісня

Слова музика: Люцина Хворост

 

День, коли ми зустрілися,

Краплею з неба впав.

В день, коли ми зустрілися,

Дощ накрапав.

Я тебе й не розгледіла

В гаморі й метушні

В день, коли ти зустрівся мені...

 

Приспів:

День при дні

Морок розвіюється,

Сумнів розсіюється;

День при дні

Ти даруєш надію мені.

День, коли ми побралися, -

Ніяковість і сміх.

День, коли ми побралися, -

З теплих таких...

Вальсу крилата памороч,

Яблук осінніх дух -

І карусель пришвидшує рух.

 

Приспів.

 

Дні, що біжать-минаються,

Множу я і ділю...

Дні все біжать-минаються -

А я люблю!

Знаєш, я їх збиратиму аркушами

В альбом:

Вийде із них і пісня, либонь!

 

Приспів.

 

Даруєш надію мені...Люцина Хворост - День при дні 

Розповідь про  Люцину Хворост 

Люцина Хворост
Люцина Хворост

Люцина Хворост, народилася 1982 року в місті  Харкові, мелодії та вірші писала з дитинства. Системної музичної освіти із за певних обставин, її  здобути не вдалося, довелося вступати на філологічний факультет Харківського Національного Університету ім. В. Каразіна, який вона і закінчила з відзнакою.

 

Українська співачка , композитор, поет, виконавець романсів, шансону. У музиці тяжіє до жанрів, вальсу, танго, романсу, до стилю ретро-кабаре, до традиційної естради. Пише пісні виключно українською мовою.

 

У 2005 році, у студії В'ячеслава Шахова, здобула перший досвід звукозапису. Там були записані такі пісні, як "Арт-кафе Belveder" та "Va banque".

 

У 2007 році, в студії AGE-RECORDS записує пісню - Січнева ніч (інша назва - Січневе танґо).

 

У 2008-2010 роках. співпрацює з харківським композитором та аранжувальником Борисом Севастьяновим, записує в його студії два вальси,  Надарма і Блиск емеральдових лез, а також записує пісню - Баладу про Уту Наумбурзьку. 

 

У 2012 році,  Люцина Хворост  знайомиться з молодим харківським музикантом Дмитром Самойленком, саксофоністом і джазменом, який вирішує спробувати себе в ролі аранжувальника. У 2012-2014 роках. Дмитро аранжує кілька пісень Люцини Хворост. 

 

"Романс про минуле" 

"Солодко-гіркий романс"

 "50, 60, 70 років тому"  

"Чері" 

 "Августійший" 

"Дощ іде мов на сповідь"  

"Зорі в ту ніч не падали"  

"Онуфріївський парк" 

У той самий період, побачила світ і пісня "Посередині серпня" (муз. Люцини Хворост, слова Лариси Вировець, аранжування Владислава Алтухова).

 

У вересні 2013 року, Люцина бере участь у щорічному фестивалі українського романсу "Осіннє рандеву"  і виборює другу премію.

 

Наприкінці 2013 року, Люцина Хворост починає співпрацювати зі звукорежисером Юрієм Овчаренком, чий професіоналізм визнають наймаститіші естрадні виконавці Харкова і Києва. Саме в його студії вона записує "Зорі в ту ніч не падали" та "Онуфріївський парк.

 

Не всі пісні згадав,  які виконує композитор, поет, співачка Люцина Хворост, але всі її пісні прекрасні і всі чимось відрізняються. Мої найулюбленіші пісні, це пісня - День при дні, Авжеж, Чері,  народна пісня - Взяв би я бандуру.     

 

Автор понад 300 музичних творів. Грає на бандурі, гітарі, фортепіано, акордеоні, сопілках, барабанах, колісній лірі, кобзі, цимбалах, дуді.

День при дні слова, День при дні слушать, День при дні слухати, День при дні мп3, День при дні - пісня. Слова муз Люцина Хворост. На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут