Рушив поїзд в далеку дорогуУкраїнська пісня

Слова: Володимир Сосюра

Виконує : гурт Козаки 

 

Рушив поїзд в далеку дорогу
Сколихнувся вагон, і помчав
Я останній вже раз подивився
На все те, що так вірно кохав (ост 2 рядки – 2)

Ти сумна на пероні стояла
Вітер кучері твої колихав
На очах в тебе сльози бриніли
Ти ридала, я важко зітхав

Прощавай моя люба дівчино
Бо я їду в далекі краї
І не раз я напевно згадаю,
Твоє личко і очі сумні (ост 2 рядки – 2)

Сколихнувся той поїзд в останнє,
Пригадалися знову мені
Звук гітари у місячні ночі
Поцілунки гарячі твої (ост 2 рядки – 2)

Рушив поїзд в далеку дорогу
Сколихнувся вагон, і помчав
Я останній вже раз подивився
На все те, що так вірно кохав (ост 2 рядки – 2)Андрія Кок біографія 

Андрій Кок - український виконавець, соліст, вокаліст, з міста Стебник. Музикант (клавішні, акордеон). Нродився 1 березня 1977 року, у місті  Стебнику, Дрогобицький р-н, де навчався у школі у 1984–1994 рр. 

 

У репертуарі виконавця, пісні про кохання, народні пісні, пісні про рідний край, колядки. Чимало пісень А. Кока записано на музичній студії "Фенікс" в м. Дрогобич. Чимало пісень виконано разом зі солісткою Тетяною Чирик.

Співає у гурті "Панська гора" зі Стебника, меломани гурту кажуть - Гурт Панська гора виконує професійно і лише на живо! Андрій Кок та сім'я Стародуби відомі весільні виконавці, яких чула практично вся Україна. Гурт багатий авторськими піснями, заряджає гарним настроєм і позитивними емоціями. Це люди, які живуть музикою, створюють нові українські пісні і підтримують в душі кожного пам'ять про українські весільні традиції. Гурт "Панська гора" відродив і продовжує відроджувати старовинні пісні наших прадідів і з новим життям доносить ці пісні в сучасному стилі до слухачів.  

 

Серед членів гурту " Панська гора" - Стародуб Марія, (солістка, автор текстів, перкусія, вокал), Стародуб Михайло - (музикант - гітара, бубон, композитор, співак) та Тарас Якимів (саксофон, вокал).

рушив поїзд в далеку дорогу - Українська пісня яку виконує Андрій Кок. На сайті слова пісні , пісню можна слухати і скачати текст - mp3