За тобою тінь - White Band

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - Нас двоє - O. Torvald


За тобою тінь

Українська пісня

Слова і музика:

Олег "Білий" Шевченко

Виконує; W.H.I.T.E

 

Текст пісні 

 

Закриваю очі я

Бачу як життя тече

Снів бурхливих течія

Серце боляче пече

Відкриваю душу я

Нібито для кожного

Знову в горлі печія

Від обличчя модного

 

Приспів:

За тобою тінь

За тобою біль

Підкрадаючись

Захопити тебе намагаючись

За тобою слід

За тобою лід

Під лавиною

Заховає тебе за провиною

 

Тільки ти не відпускай

Ту, що світить зіркою

Занесе за неба край

Та не стане втіхою

Тихі щирі почуття

Тіло не питаючи

Та фальшиве відчуття

На тебе лягаючи

 

Приспів

 

За тобою тінь...

За тобою біль...

За тобою слід...

За тобою лід...Гурт W.H.I.T.E - White Band 

Створенню гурту «W.H.I.T.E» передував достатньо великий період підготовки і творчих пошуків. У середині 90-х львів'янин Олег Шевченко з друзями створили гурт «Білий загін». Працювали посилено, співали активно, і це подарувало їм чимало прихильників. Пісня «Кинь тачку» стала справжньою бомбою не тільки серед любителів важкої музики і не тільки у Львові. Тоді, переповнений амбіціями і енергією, Олег Шевченко вирішив: настав час завойовувати столицю. Довго не думав, а просто виїхав до Києва.

 

Олег «Білий» співпрацював як саундпродюсер з групою «Green Grey», фестивалем «Таврійські ігри». З групою «Воплі Відоплясова», як звукорежисер і директор колективу. Визнаний одним з найкращих звукорежисерів України[джерело?]. У 2002 році створив власну студію «White Studio (Records UA)», на якій протягом кількох років працював над створенням нової концепції звучання і паралельно записував альбоми вітчизняних та зарубіжних виконавців. Клієнти та друзі студії: «Mad Heads», «ТОЛ», Міка Ньютон, «Воплі Відоплясова», «Мандри», «Green Grey», «Platina», «Юркеш», «Катя Чілі», MJ Кувалдін, O.Torvald, «Attitude», Quadragesima, Mushmellow, «Red Cardell», «Arash» і багато інших. Олег Білий ретельно вивчив ринок і проаналізував ситуацію. В результаті ним було прийнято рішення повернутися до музичних витоків і створити у 2005 році проект-групу «W.H.I.T.E».

 

На початку 2006 року знімається відеокліп на синглову версію пісні «Місто снів» (режисер кліпу Ігор Іванов). Восени група бере участь у Львівському фестивалі «Рокотека», де «на живо» знімає концертний кліп під назвою «Роком» (режисер  Юрій Кіт). Наприкінці 2006 року група випускає максі-сингл під назвою «Кинь Тачку». Знімається однойменний відеокліп (режисер Олексій Федосов), а також рок-кліп на заголовну пісню дебютного альбому «Бий Першим» (режисер Євген Керпатенко). Незабаром гурт покидає ді-джей Андрій Мішин.

 

У 2007 році виходить дебютний альбом «Бий першим». До гурту тимчасово приєднується Настя «DJ Arnaby» (екс-«ФлайzZzа»). Знімаються кліпи на композиції «Байкер Січ» та «За тобою тінь» (режисер Тарас Химич). У підтримку альбому організовано концертний тур.

 

У 2009 році гурт знявся в скандальному російському фільмі «Мы из будущего-2». У фільмі звучать композиції гурту у виконанні самих учасників. У квітні 2010 року гурт видає свій другий, англомовний альбом «Megawhite». У підтримку альбому організовано концертне турне Україною і зарубіжжям.

 

На початку 2011 року відбуваються зміни в складі гурту: колектив покидає барабанщик Влад Хмарський, на місце якого приходить Володимир Ахременко, а також до групи приєднується гітарист Станіслав Семілєтов.