Кольорова - Скрябін

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )Кольорова 

Українська пісня

Слова і музика: Андрій Кузьменко

Виконує: Кузьма Скрябин

 

Текст пісні

 

Якщо навколо тебе колір червоний –
Значить всьо нормально – ти живий і здоровий.
Якщо навколо більше колір зелений –
Значить гроші просто в руки тобі падають з неба.

Приспів:
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.

Якщо навколо затягнуло синєвою –
Значить на стакан ти присів з головою.
Якщо навколо пахне голубізною –
Добре придивися хто під руку з тобою.

Приспів

Якщо над головою колір рожевий –
Значить ти влюбився і ходиш веселий.
Якщо, не дай Бог, під тобою колір жовтий –
Від страху під штанами пробігло щось мокре.

Приспів

Якщо навколо все засипано білим,
То може бути крейдою, а може і снігом.
Якщо куди не глянь все темне і чорне –
Значить ти заснув, і завтра буде добре.

Приспів

Життя красиве, коли кольорове,
Значить получилося, дякувати Богу.
Якщо все сіре і кольору бракує,
Тоді біда... хіба що намалюєш.

Приспів:
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла.Біографія - Андрія Кузьменка - Скрябін

Андрій Кузьменко (Кузьма). Народився 17 серпня 1968 року в Самборі Львівської області. Пізніше його родина переїхала у міста Новояворівськ, де він і почав свій творчий шлях. У дитинстві мріяв стати водієм сміттєвоза. Матір була вчителькою музики, Андрій закінчив музичну школу (клас фортепіано). Закінчив факультет стоматології Львівського медінституту (тепер Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького), йому було це нецікаво, однак довчився на прохання батьків.

 

Історія життя Андрія надалі була тісно пов'язана з гуртом «Скрябін». 2000 року, який проіснував до 2002 року. Після того Андрій почав набирати обертів у популярності.

 

З 2003 року Кузьменко протягом всіх десяти сезонів працював телеведучим музичного телепроекту «Шанс» разом зі співачкою Наталею Могилевською, згодом і програми «Шиканемо». З того часу Андрій бере усі важелі керування проектом «Скрябін» на себе, починає творити зовсім іншу музику, ніж досі. Очевидними стали зміни у його поглядах та ідеях — це стає помітним у його словах на інтерв'ю.

 

2004 року під час Помаранчевої революції Кузьма агітував за Віктора Януковича: по контракту з «Інтером» Кузьменко був зобов'язаний брати участь у всіх акціях телеканалу. Через це мав багато звинувачень. Водночас Віктор Ющенко для нього  був «абсолютно непозитивним героєм». Музикант назвав цей інцидент досвідом і травмою, після якої його вже «ніхто в житті не перекупить», і що він отримав тоді багато ворогів — «процентів 50 країни».

 

У 2006 році Кузьменко проявив себе як письменник після видання власної книги-автобіографії «Я, Побєда і Берлін», яка кілька разів перевидавалась.

 

2009 року створив гурт «Пающіє труси», допоміг здобути популярність гурту «Дзідзьо». Того року був членом журі літературної премії «Книга року Бі-Бі-Сі»

 

У жовтні 2014-го запустив власне інтернет-радіо під назвою «S.R.A.K.A.—Своє Радіо Андрія КузьменкА», у якому, за його словами, грала музика, яку він слухав в машині.

 

2015 році  був у  журі українського музичного шоу «Співай як зірка». Одному з учасників шоу, який хотів отримати  у виграш ноутбук ,подарував свій власний. Андрій пішов з життя через кілька тижнів після зйомки у фіналі проекту, потрапивши в ДТП

 кольорова кузьма скрябин пісня скачати слухати текст слова пісні скачать слушать біографія андрій кузьменко скрябін