Не йди - Океан ЕльзиСлова: Святослав Вакарчук 

Музика: Океан Ельзи 

 

Не йди, побудь зі мною -

Най зникне все; 

Най залишиться тільки ця ніч.

Не йди, побудь собою, -

Я твою тайну 

Пізнаю із тисяч облич.

 

Припев:

Боже, як дивно з нами все сталось;

Може так просто склалось між нами.

Боже, як дивно з нами все сталось;

Може так просто склалось, 

Що Ангелам вдалось не все?

 

Не йди, темної ночі ми 

Відкриваєм з тобою Едем навмання.

Сльози твої дівочі стали 

Перлинами нового, світлого дня.

 

Припев:

Боже, як дивно з нами все сталось;

Може так просто склалось між нами.

Боже, як швидко з нами все сталось;

Може нам так просто здалось, 

Що Ангелам вдалось не все?

 

Я благаю – не йди, не йди, 

Не йди, не йди. 

Ти не йди, не йди , 

Не йди, не йди.Океан Ельзи український рок-гурт

Океан Ельзи скорочено  О. Е. — український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук.

 

У 1992 році студент Андрій Голяк (вокал) створив гурт «Клан тиші», до якого ввійшли його однокласник Павло Гудімов (гітара), а також знайомий Юрій Хусточка (бас-гітара) та Денис Глінін (ударні). Гурт виступав у палацах культури рідного Львова. Два роки потому А. Голяк одружився й покинув гурт — «Клан тиші» перетворився у тріо. У березні 1994 хлопці познайомилися з 19-річним студентом теоретичної фізики Святославом Вакарчуком. Влітку Вакарчук прийшов на першу репетицію, а з осені четвірка репетирувала регулярно і вже 12 жовтня 1994 року, як прийнято вважати, було створено новий гурт — «Океан Ельзи», який тоді грав переважно суміш поп- і ліричної рок-музики. Святослав став її вокалістом, а також автором більшості текстів і музики гурту.

 

У грудні 1994 гурт виконав свої перші чотири демозаписи на студії «Галвокс». Перший серйозний виступ відбувся 12 січня 1995 року перед Львівським оперним театром, де зібралося 7 тисяч глядачів. Того ж року в рамках авторського музичного проекту «Є» відомого львівського музиканта Олега Джона гурт зняв свій перший (неофіційний) відеокліп на пісню «Long time ago» (режисер — Володимир Зайковський)  та виступив на фестивалі «Червона Рута» у Львові. 

1996 року гурт випустив максі-сингл «Будинок зі скла», що розповсюджувався серед шанувальників. Починаючи з того ж 1996-го, ОЕ почав активно концертувати не тільки в Україні, а й у Польщі, Німеччині та Франції, взяв участь у Таврійських іграх, а також разом з іншими українськими гуртами виступив на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві. 1997 року відбувся перший значний сольний концерт гурту у Львові. У квітні 1998-го музиканти переїхали до Києва.

 

Гурт випустив такі альбоми:

1998 — Там, де нас нема

2000 — Янанебібув

2001 — Модель

2003 — Суперсиметрія

2005 — Gloria

2007 — Міра

2010 — Dolce Vita

2013 — Земля

2016 — Без меж

 

29 березня 2018 року група «Океан Ельзи» випустила нову пісню, що називається «Без тебе»

Океан Ельзи пісні

Не йди - Океан Ельзи. Пісня на слова Святослав Вакарчук. На сайті можна скачати і слухати пісню, текст і слова пісні тут