Українська народна пісня

Чому пісня називається Українською народною ?

Не перший раз зустрічаю коментар, що народна пісня не являється народною. Люди чомусь вважають, що пісня яка має автора не може бути народною, на мій погляд це дивно.  Такий  коментар я отримав до пісні  «Гей соколи» кліп якої зробив нещодавно. "Гей соколи"

 

 Українська народна пісня

Більшість народних пісень мають автора, не існує пісні без автора, існують забуті автори пісень, яких ми втратили в наслідку якихось історичних подій або по іншим причинам. Народну пісню «Засвіт встали козаченьки» написала Маруся Чурай. Українську народну пісню «Розпрягайте хлопці коні» написав Іван Негребецький. Багато народних пісень написав Тарас Шевченко.

 

Поети сучасності теж можуть написати пісню, яка може стати народною, правда цій пісні потрібно заслужити це звання. Пісня стає народною не тому що вона немає автора а тому що вона живе в народі і передається з уст в уста, і передає дух народу. Якщо поет сучасності напише твір який буде жити в народі, і буде передавати дух цього народу його твір обов'язково стане народним.

 

 

Вікіпедія так визначає народну пісню « Украї́нські наро́дні пісні́ — це фольклорні-твори, які створені в усі епохи розвитку нації, зберігаються в народній пам'яті передаються з вуст в уста»козак, козаки , пісня ой на горі та й женці жнуть
Запорізький марш - Адамцевич Євген Олександрович, народна творчість
весільне гільце , весільне дервце,

Чому  пісня називається  Українською народною, які пісні називаються народними,  хто автор народних пісень ,  чи може сучасна пісня бути народною,  як виникли народні пісні , хто написав народні пісні , українська народна пісня , українські народні пісні, автори українських народних пісень , автори українських  народних пісень 

Comments: 0