Чому деяким людям не подобається  Гімн України ?

Українська народна пісня дуже відрізняється від  російської народної пісні. Український  фольклор розповідає про вільних людей, які живуть в гармонії з природою і самостійно будують своє життя. Майбутнє і вибір цього життя в персонажів українських пісень, залежить лише від них самих.

 

Наприклад в народних піснях, які приставлені нижче ми чітко бачимо цю волю і право вибору.

 

«Ой не світи місяченьку та й на той перелаз»

 

«Ой у вишневому саду»   

 

Українська народна пісня нам також розповідає про боротьбу вільних людей за свою волю, пісні  виховують в нас  непокірного громадянина, тому деякі народні пісні були заборонені в часи СРСР.

 

Наприклад, в таких піснях, які приставлені нижче відображається  дух боротьби українського народу за волю.

 

«Ой у лузі червона калина»

 

«О Україно  о люба ненько»

 

«Ще не вмерла Україна»

 

Російська Імперія з перших часів окупації  Русі боролась з нашою піснею, тому що пісня виховує людей і формує ментальність народу.  Окупантам ментальність вільних людей  була непотрібною, їх влаштовувала ментальність рабів. Частково росіянам вдалось змінити нашу ментальність, яка останніми роками активно відроджується і ми психологічно стаємо  вільними людьми, які розуміють що їхнє майбутнє в їхніх руках.

 

У незалежній  Україні теж пробували боротися з  українською піснею.  Основні нападки були сконцентровані на Гімн України  «Ще не вмерла  Україна».  Слова Українського Славня  дуже не подобаються ворогам держави.  Розсудіть самі, як ворогові можуть сподобатись такі слова ?   

 

    Ще не вмерла України ні слава, ні воля.

    Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,

    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

 

    Душу, тіло ми положим за нашу свободу,

    І покажем, що ми, браття, козацького роду.

 

    Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

    В ріднім краю панувати не дамо нікому;

    Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,

    Ще у нашій Україні доленька наспіє.

 

Гімн України закликає нас до боротьби і відновлення територіальної цілісності Української держави, яка повинна простягатися від Сяну до Дону.  Ворогам держави такий славень який  ми маємо сьогодні не подобається, тому вороги розповідають, що в словах гімну щось не так  і ці слова потрібно змінити. Розповідають людям про якусь карму, що від цих слів йде погана карма, особисто я нічого поганого в словах гімну не бачу, навпаки слова гімну надихають мене на боротьбу.  

В наш час відбувається процес нав'язування негативної психологічної думки,  що гімн не такий як потрібно і його потрібно змінити. Коли психологічний процес  маніпулюванням народною думкою набере достатню чисельність голосів, то вороги  свою мрію впровадять в дію і змінять наш прекрасний Славень.


Звичайно що такої зміни гімну не відбудеться, тому що народ  України розумніший від  психополітологів і знає яким повинен бути наш Славень.  Дякую що читали мій простий погляд на  українську пісню.


Comments: 1
  • #1

    Ірина (Monday, 19 August 2019 15:32)

    Шановний авторе, "народний фольклор" - то тавтологія, бо "фолк" і означає "народ". Тож, говорімо про просто фольклор.