Хто автор пісні - Мій Друже Ковалю ?

Прочитав  коментар який розмістив вище.  Росіянка стверджує що українці не грамотні люди, вона вважає що ми вкрали пісню «Поручик Галіцин»  в них,  і видаємо її за українську пісню  «Мій Друже Ковалю»

 

Микола Матола, на музику пісні "Поручик Галіцин" написав нові слова пісні "Мій друже Ковалю"  і присвятив цю пісню борцям за волю України.  В своїй розповіді Матола  не приховував, що він написав нові слова до пісні Георгія Гончаренка, він казав, мені сподобалась пісня і я написав нові слова до пісні.  Микола  Матола не претендує на авторство музики, він автор нових слів. 

 

Росіяни люблять розповідати що пісня "Поручик Галіцин" є їхньою піснею, тому що вона написана на російській мові. Я теж написав на російській мові один вірш який називається " Памятник Советскому Насильнику"  цей вірш можна знайти в ютубе,  так що тепер я теж російський письменник ?  

 

Георгій  Гончаренко, ніколи не був росіянином і ніколи не належав до російського етносу. Генерал  Георгій Гончаренко  це український шляхтич, який народився в Польщі. Гончаренко  до революції 1917 року,  як інші мільйони українців, служив в російській армії, так як Україна  в ті часи була колонією Росії і іншого вибору він не мав.  

 

Коли Україна проголосила незалежність, він служив Українській державі і був генералом в армії гетьмана Скоропадського і воював проти більшовицької Росії, він воював за свою державу Україну. 

 

Жодного відношення генерал Гончаренко до вашої Росії немає. Також особисто  я  жодного відношення до вашої  Росії теж не маю, хоча я написав колись вірш російською мовою  "Памятник Советскому Насильнику"  Я вільна людина як і пан  Георгій  Гончаренко , я можу писати такою мовою якою я хочу, це виключно моє право.

 

Текст пісні Миколи Матоли можна переглянути тут

 

Пісню Мій Друже Ковалю написав українець Микола Матола. Текст пісні «Мій Друже Ковалю» відрізняється від тексту пісні українського генерала Гончаренка, тому авторство  пісні  «Мій Друже Ковалю» не може належати Гончаренку. Музика пісні може належати Григорію Гончаренку, якщо він її написав.

Російський народ звик красти чужу культуру і чужі досягнення людей які не належать російському народу. Наприклад, всім відома американка Міла Йовович стала відомою актрисою і співачкою, росіяни чомусь стверджують що вона росіянка ))) Нонсенс, як людина яка народилась в Києві, батько якої був Сербом і вона  все життя прожила в США може бути росіянкою і взірцем російської культури ?

Comments: 0