Самодіяльний ансамбль Чебреці

чебреці
чебреці

«Чебреці» створили у 2002 році, в селі Яршівка, Катеринопільського району, Черкаської області, за ініціативи тодішнього сільського голови Наталії Андрущенко. Слід відзначити, що завдяки їй придбали сценічні костюми. 

 

Першими учасниками ансамблю були Любов Кравченко, Валентина Зелена, Зінаїда Олійник, Катерина Пташник, Поліна Булашенко,Тамара Олійник, Любов Марциненко, Лідія Тройчук. Хто за віком, а хто за станом здоров’я, залишили ансамбль. Проте любов до пісні живе у душах багатьох ярошівчан. Тож у різні роки у наші «Чебреці» прийшли Лідія Кукуріка, Тетяна Малаховська, Валентина Самойленко, Ліна Толстова, Наталія Вербовська, Галина Делікатна, Галина Копейка, Лариса Коростієнко, Катерина Джус, Тетяна Мельник. баяніст Геннадій Малома.  Незмінний керівник колективу є Галина Ступак. 

 

Першою піснею жіночого вокального ансамблю стала прекрасна пісня «Чебреці». Саме вона й стала назвою для колективу. 

 

Протягом свого існування «Чебреці» виступали на багатьох сценах. Але найбільш пам’ятними для ансамблю є участь у звіті художніх колективів Катеринопільського району до 60-річчя Черкаської області в обласній філармонії, виступ у Палаці культури «Дружби народів» до Дня працівників сільського господарства, спільний концерт «Грай, гармошко!» з артистами Кіровоградської обласної філармонії в Іванівці та Петроострові (Кіровоградщина відразу за містком через річку Велика Вись). Ярошівських аматорів сцени також радо вітали на Святі Матері у Бровахах Корсунь-Шевченківського району, у Степанцях Канівського на Зелені свята. Вони постійні учасники районного фестивалю «Катеринопільщина має таланти». Неодноразово виступали у районному центрі на свято Івана Купала, де зачаровували і жителів Катеринополя, і його гостей своїми піснями.

Comments: 0