Канал в YouTube

Думаю не для кого не секрет що  в YouTube  людина може зароби гроші, це невеликі заробітки  але приємно у наш скрутний час за своє хобі  отримати якусь фінансову нагороду.  Існують в YouTube  люди які заробляють  великі гроші  якщо їхні відео мають мільйони переглядів в місяць.


Коли я реєструвався YouTube  в 2007 чи 2008 році,  то в той час не було такої функції як монетизація відео.  Мене змусило зареєструватися кохання.  Був я посварився з одною дівкою і щоб з нею помиритися створив для неї примітивний  кліп на пісню Гранітний  Камушек  з того часу кліпи стали моїм хобі.

 
Пам'ятаю погортав YouTube і побачив що наших відео там мало і вирішив створити кліп нашого  Українського Славня. Створення кліпу привернуло увагу росіян і вони почали мене  обзивати нациком, фашистом )))) 

 

Жаль що перший  кліп я не зберіг  але існує  інший  примітивний кліп який я зробив в 2009 році  на пісню Йшли селом партизани.

 

Нас українців  на той час в YouTube  було мало,  може  трохи більше 100 чоловік ,  тому ми дуже відчували агресію від північного сусіда, щоб дати таким діям опір,  ми створили  інтернет  організацію  Український  Віртуальний Опір.

 

Організація УВО і дала поштовх розвитку мого каналу  в  YouTube ,  який сьогодні налічує біля 10 000  чоловік  https://www.youtube.com/user/AlexaVolia


Щоб сьогодні з нуля створити канал і бути успішним в YouTube  потрібно мати добрий хист до створення відео і потрібно  мати терпіння.


Якщо ви вирішили приєднатися до спільноти в YouTube  і хочете заробити якусь копійку,  вам потрібно мінімум як  кожен тиждень створювати одне відео і це відео поширювати в різних групах  на різних соціальних сайтах. Таким чином ви  зможете через якийсь час  створити свою авдиторію.  Також вам потрібно брати активну участь в коментуванні чужих відео  і своїх, одним словом бути активістом )))


Наприклад;  цей канал  теж мій  https://www.youtube.com/user/VoinUA     Канал  раніше  мав біля  150 підписчиків,  за два  роки  я  його рейтинг підняв  до 1700 глядачів.  Чесно скажу я  там практично  нічого  не робив  і мало  часу на тому каналі проводив ,  лише додавав туди свої примітивні відео і поширював в групах. 

 

Якщо цим каналом я користувався і займався регулярно  і писав з нього коментарі  то тоді  він  мав  більше число  глядачів,  можливо до 10 тисяч  підписчиків .

 

Якщо ваш канал набере біля 1700  глядачів  ви зможете отримувати за своє хобі  біля 10 доларів в місяць  а може трохи більше. Відверто скажу якщо у вас душа до монтажу відео не лежить,  то краще і не пробувати створювати свій канал в YouTube,  він може бути вам тягарем

 

У наступних статях розкажу про YouTub  більше, а сьогодні дякую всім кому моя розповідь була цікавою, бажаю вам  успішної побудови каналу в YouTube.  Гадаю після того як ви створите чудове відео то обов'язково його відішлете  на поштову скриню сайту Українська пісня  і я ваше відео опублікую на цьому сайті і поширю.

 

 Додати відео з  YouTube


Comments: 0