Канал в YouTube

Думаю не для кого не секрет що в YouTube людина може зароби гроші, це невеликі заробітки  але приємно у наш скрутний час за своє хобі  отримати якусь фінансову нагороду.  Існують в YouTube люди які заробляють великі гроші, якщо їхні відео мають мільйони переглядів в місяць.


Коли я реєструвався YouTube  в 2007 чи 2008 році,  то в той час не було такої функції як монетизація відео. Мене змусило зареєструватися кохання. Був я посварився з одною дівкою і щоб з нею помиритися створив для неї примітивний кліп на пісню "Гранітний камушек" з того часу кліпи стали моїм хобі.

 
Пам'ятаю погортав YouTube і побачив що наших відео там мало і вирішив створити кліп нашого Українського Славня. Створення кліпу привернуло увагу росіян і вони почали мене  обзивати нациком, фашистом )))) 

 

Жаль що перший кліп я не зберіг але існує інший примітивний кліп, який я зробив в 2009 році, на пісню "Йшли селом партизани".

 

Нас українців на той час в YouTube було мало,  може трохи більше 100 чоловік, тому ми дуже відчували агресію від північного сусіда, щоб дати таким діям опір, ми створили інтернет  організацію Український Віртуальний Опір.

 

Організація УВО і дала поштовх розвитку мого каналу в YouTube, який сьогодні налічує біля 10 000  чоловік  https://www.youtube.com/user/AlexaVolia


Щоб сьогодні з нуля створити канал і бути успішним в YouTube  потрібно мати добрий хист до створення відео і потрібно мати терпіння.


Якщо ви вирішили приєднатися до спільноти в YouTube і хочете заробити якусь копійку, вам потрібно мінімум, як кожен тиждень створювати одне відео і це відео поширювати в різних групах на різних соціальних сайтах. Таким чином ви зможете через якийсь час створити свою авдиторію. Також вам потрібно брати активну участь в коментуванні чужих відео і своїх, одним словом бути активістом )))


Наприклад; цей канал теж мій  https://www.youtube.com/user/VoinUA   біля 150 підписчиків. За два роки я його рейтинг підняв до 1700 глядачів.  Чесно скажу я  там практично нічого не робив і мало часу на тому каналі проводив, лише додавав туди свої примітивні відео і поширював в групах. 

 

Якщо цим каналом я користувався і займався регулярно  і писав з нього коментарі то тоді він  мав більше число глядачів, можливо до 10 тисяч підписників .

 

Якщо ваш канал набере біля 1700  глядачів, ви зможете отримувати за своє хобі  біля 10 доларів в місяць а може трохи більше. Відверто скажу, якщо у вас душа до монтажу відео не лежить,  то краще і не пробувати створювати свій канал в YouTube,  він може бути вам тягарем

 

У наступних статях розкажу про YouTub  більше, а сьогодні дякую всім кому моя розповідь була цікавою, бажаю вам  успішної побудови каналу в YouTube.  Гадаю після того як ви створите чудове відео то обов'язково його відішлете на поштову скриню сайту Українська пісня  і я ваше відео опублікую на цьому сайті і поширю.

 

 Додати відео з  YouTube