Анотація в YouTube

З минулих розповідей про YouTube  ви зрозуміли, щоб бути успішним в YouTube потрібно прикладати зусилля. Ви повинні визначити мету вашого перебування на цьому сайті.  Якщо мета вашого  перебування це відпочинок душі а ваші відео це хобі  то тоді  все для вас простіше. 

Якщо мета вашого перебування це заробіток грошей, то тоді краще робити короткометражні відео  до двох хвилин. Відео  можуть бути придуркуватими і жодної  інформації людям не нести.

 

Я бачив відео де дві дівки просто скакали навколо камери і щось там  викрикували  але відео мало один мільйон переглядів за два місяці.  Не знаю причин чому такі відео  дуже ефективні, можливо що для дурнів кордонів не існує і такі відео зрозумілі всім  мешканцям планети земля.

 

Маю надію ви зрозуміли що для створення відео потрібно мати якісні програми і якісний контент з якого ви будете створювати своє відео.  Не якісне фото  чи відео матеріал з якого  ви будете робити свій короткометражний фільм і далі залишиться  неякісним. 

 

Для просування відео і свого каналу ви повинні поширювати свою роботу  на соціальних сайтах в різних групах,  також  потрібно спілкуватися з людьми і тоді про вас будуть знати.


В YouTube  існує  цікава фішка , особисто я  використовую  її мало,   вона знаходиться в розділі редагування кожного відео,  називається вона  «Анотацією»  цей інструмент дає можливість затримати глядача на вашому каналі.  Наприклад  я цей інструмент застосував в такому вигляді у  відео  «Ніколи»  розмістив в кінці  відео спливаюче вікно  «Натисни і знайди улюблену  пісню»  

Людина яка натисне на це повідомлення автоматично підпишиться на мій  канал  Українська пісня. Ви також можете застосувати цей інструмент  і таким чином залучати авдиторію  на свій канал.

 

 «Анотацію»  можна застосовувати для перенаправлення людей  на інші відео.  Наприклад,  якщо розмістити  «Анотацію» в кінці  вашого відео і там написати «Натисніть  і перегляньте кліп (назва )  він вам сподобається» то глядач  перейде на інше ваше відео  щоби його переглянути.  

 

Завдяки «Анотації»  ви затримаєте увагу глядача на своєму каналі і підвищите його  перегляд.  Анотація дасть вам можливість заробити  лишніх пару копійок.  Я на жаль такі фішки  не застосовую, потрібно застосовувати  нічого поганого в цьому немає.

 

Для прикладу вам привиду варіант з кліпом Сніги.  Пан  Володимир  Вермінський  мав претензії до музики цього кліпу  так як музика  на кліпі була його  а пісню співав  Кононов  який вкрав  його музику.   Вермінський  видалив всі кліпи в яких звучав  голос Кононова в Ютубе.  Я зміг з Володимиром домовитись і він мій кліп не видалив,  мені прийшлось лише змінити  музику  на кліпі і зробити  перенаправлення в «Анотації» на інший кліп який  виконує автор музики. Правда цю  переадресацію  я розмістив на початку кліпу, але для прикладу думаю вона підійде.  

Завдяки цьому перенаправленню  мій новий  кліп Сніги  у виконані  Володимира  Вермінського  поширився і я затримав  увагу авдиторії на  каналі. Подібні переадресації  потрібно робити над кожним відео, тільки  правда в кінці  самого відео, тоді перегляди вашого каналу  будуть більшими і ви будете більше  заробляти. Мабуть якось зберуся з силами і сам зроблю перенаправлення в  «Анотації»  на всі свої відео )))

 

Якщо  ви власник сайту,  ви можете також розмістити  кнопку  підписки  на свій канал  на своєму сайті,  код кнопки можна отримати тут https://developers.google.com/youtube/youtube_subscribe_button

Таку  кнопку підписки  я собі створив, вона знаходиться на головній сторінці  цього сайту.

 

Не буду розповідати як правильно користуватися цими інструментами про які я розповідав,  у YouTube  існують відео які проводять навчання і більш детально  все розповідають.  Маю надію  що хтось скористається моїми порадами і буде успішним в YouTubeЯ теж скористаюсь цими порадами і піду робити на свої відео переадресацію в «Анотації»

Comments: 0