Телеканал Прямий

Прямий в YouTube

Телеканал Прямий в YouTube. Пряму трансляцію телеканалу Прямий можна дивитися в Ютубе, завжди свіжі політичні новини, новина з фронту, новини про хід війни. 

Єдиний український канал, який працює у форматі інфотейнменту. З нами ви будете в курсі головних подій України та світу. Трансляція прямого ефіру телеканалу "Прямий" онлайн в HD якості - всі новини.

Прямий ТБ

Прямий ТБ, український інформаційний телеканал, який був створений 24 серпня 2017 року замість телеканалу Тоніс.

У травні 2017 року український політик Володимир Макеєнко став одноосібним власником телеканалу викупивши 80 % акцій у «Тоніс», 10 % — у гендиректора телеканалу, 0,5 % — у його заступника. Весь статутний фонд телеканалу з 2010 року дорівнював 16 млн. 731 тис. 250 грн. До цього на телеканал перейшла команда менеджерів з телеканалу NewsOne на чолі з Олексієм Семеновим, включаючи професійних журналістів Матвія Ганапольського і Євгена Кисельова та таких відомих ведучих: Анатолій Анатоліч, Василіса Фролова, Юлія Литвиненко, Павло Рольник, Марина Леончук, Юлія Шпачинська, Кароліна Ашіон, Микола Вересень, Світлана Орловська та інших. Новий телеканал був націлений на вікову категорію 40+. Опівночі 24 серпня 2017 року, у День Незалежності України, телеканал «Тоніс» припинив мовлення та був замінений на інформаційний телеканал «Прямий». Телеканал розпочав свою роботу о 08:00 годині ранку з презентації каналу і його можна було дивитися прямому етері.

Телеканал Прямий ТБ в YouTube. Пряму трансляцію телеканалу Прямий дивитися в Ютубе, новини політичні, фронту, про хід війни.

Comments: 0