Не дощ - Тіна Кароль

( скачати - слухати, текст, скачать - слушать )


Можливо вас зацікавить 

 

Пісня - Журавлі - The Hardkiss


Тіна Кароль - Не дощ 

Українська пісня 

Слова і музика: Андрій Підлужний

Виконує; Тіна Кароль

 

Текст пісні 

 

Давай без сліз завершимо любов,

Без зайвих слів,

Образ і звинувачень,

І в той момент,

Коли пульсує ненависть і кров,

Протягнемо назустріч руки.

 

Приспів:

Не дощ і не сніг

Стримати мене не зміг...

Не дощ і не сніг... 

Не дощ і не сніг,

Ніколи я б піти не зміг,

Не дощ і не сніг...

 

Давай від всіх збудуємо стіну,

Від злих очей,

Проклять і наговорів,

І в той момент,

Коли сім'я порветься, як струна,

Відкрий мені назустріч двері.

 

Приспів. (2)

Не дощ і не сніг

Стримати мене не зміг...

Не дощ і не сніг...

Не дощ і не сніг,

Ніколи я б піти не зміг,

Не дощ і не сніг...Тіна Кароль - Біографія 

Тіна Кароль (Тетяна Ліберман), народилась у РРФСР, 1991 року з батьками переїхала до Івано-Франківська, де навчалась у СШ № 22. Також навчалась у музичній школі, продовжила навчання в КДВМУ ім. Глієра на факультеті співу за спеціальністю естрадного вокалу. Вступила на факультет менеджменту та логістики Національного авіаційного університету.

 

Учасниця і лауреатка конкурсів і фестивалів: «Золоті трембіти», «Юні зірки Прикарпаття» (1997), «Таланти твої, Україно» (1998), «Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу», «Чорноморські ігри», «Золотий тік», «Під однією зіркою» (1999), «Едельвейс», «Сім культур» (2001), де Тіна представляла Ізраїль, «Перший всеукраїнський конкурс артистів естради» (2002), «Нова хвиля» (Юрмала-2005).

 

У 1997 - 1998 роках із піснею «Твоя мелодія», що була присвячена Володимиру Івасюку (музика Світлани Гричко, слова Мирослава Бойчука) Тетяна перемогла у кількох вищеназваних конкурсах.

 

Акторка театру і шоу-вистав: роль Маргарет у мюзиклі «Екватор» (2003), Марфи у спектаклі «Духів день» (2004), Ассоль в однойменному мюзиклі.

 

На початку музичної кар'єри змінила прізвище та ім'я, з Тетяна Ліберман на Тіна Кароль. У січні 2009 року, отримала звання «Заслужена артистка України».

 

1 червня 2014 відкрила благодійний фонд „Полюс притяжения“. Це благодійна ініціатива, метою якої є допомога дитячим онкологічним відділенням українських міст. Фонд діє діяльність за рахунок фінансування Тіни Кароль.

 

27 липня 2014 Тетяна відкрила благодійний інтернет-магазин на своєму сайті. Усі виручені гроші планувалось передавати онкохворим дітям., їх мають перераховувати у фонд „Полюс тяжіння“.

 

7 червня 2015, у фіналі пісенного проекту „Голос країни 5“ подарувала квартиру в Києві своєму вихованцю Антону Копитіну, який з сім'єю через війну на Сході України був змушений покинути Донецьк.

Tags: не дощ тіна кароль скачати слухати пісня текст слова пісні скачать слушать