Ціп-ціп - NAVKA

( скачати - слухати, скачать - слушать )


Пісня ціп ціп навка 


Біографія Марини Тимофійчук

Марини Тимофійчук, Навка , NAVKA, співачка

Біографія: Марини Тимофійчук, співачка, поет, композитор, народилася 24 серпня 1987 року, у місті Чернівці. Виступає під сценічним ім'ям Навка (NAVKA)

 

Мати Марини Тимофійчук, пані Орися була музикантом, грала на баяні, з 1 класу віддала свою доньку до музичної школи. Батько Іван проходив службу в Армії на території Афганістану, де проходили бойові дії, був поранений. Історії батька вплинули на те, які пісні писатиме Марина і на те, як сприйматиме  революційні події в Україні 2013 2014 роки, а потім і війну на сході країни.

 

У 2001 році виходить перша збірка поезій «Відлуння душі», а в 2004 році  появилась на світ збірка  «Мелодія тиші слова».

 

До завершення навчання у школі у 2003 році пвні Марина втупає до Чернівецького училища мистецтв по класу фортепіано.

 

У 2004 вступає на філологічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. В період студентства, вирішує розширити свою творчість, починаючи серйозніше ставитись до музики і пісень. Як результат, у 2008 році потрапляє в «Золоту П'ятірку» кращих бардів Європи на міжнародному конкурсі в Польщі.

 

У 2010 році народжує сина Андрія, а в 2012 році сина Максима.

 

За два тижні до початку Революції Гідності з'являється пісня «Доборолися» на слова Ліни Костенко. Саме ця пісня, на яку під час активних революційних рухів зняли кліп, стала місточком до повернення назад в активну творчість. Після вбивства на Майдані Сергія Нігояна народжується «Я не дозволю вбивати мого брата», на яку майже через рік відзняли кліп. Пісня за один день набирає десятки тисяч переглядів.

 

По завершенні Революції Гідності очолює Департамент суспільних комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації з надією, що зможе щось змінити в країні, відстояти цінності, за які стояв «майдан». В цей період знайомиться з величезною кількістю військових, проводжає їх на війну, організовує зустрічі хлопців на батьківщині, відвідує хлопців у шпиталях. Саме через емоції, викликані історіями хлопців, з'являлись все нові і нові пісні на цю тему.

 

Марина займається благодійною діяльність, організовує благодійні концерти для збору коштів пораненим.

 

У 2015 році звільняється, остаточно вирішивши займатись мистецтвом.

 

На Різдвяні свята в 2015 році їде з благодійними концертами в зону проведення антитерористичної операції. Концерти проходили в найрізноманітніших умовах: від розбомбленої музичної школи в Станиці-Луганській — для 30 глядачів, до клубу в колишньому таборі — для 300 військових, де вони разом співають «Я не дозволю».

Ціп ціп навка скачати

Пісня «Я нап'юсь вина», яка вийшла в липні 2016 року, стає переломним моментом у творчості Марини Тимофійчук. З цього моменту починається виробництво музики на більш професійному рівні, адже, з часом, приходить розуміння, що Україна потребує вже економічного і соціального розвитку, а «траурний» стан цьому не сприяє. Тому починають народжуватись позитивні і просто ліричні пісні, не пов'язані з війною. Одним із таких творів стає пісня «Подоляночка», яка поєднала сучасну музику та народні слова. На цій сторінці приставлена одна пісня у виконанні Марини Тимофійчук, яка називається «Ціп ціп »  


Ціп-ціп - NAVKA Скачати, слухати, пісня, скачать слушать  НАВКА   Біографія Марини Тимофійчук 

навка ціп ціп слухати