Плачу за все

( слухати - скачати, текст, скачать слушать )


Можливо ви шукали 

 

Пісня - Дві зорі - Іван Мацялко 


Плачу за все - Іван Мацялко

Українська пісня

Слова: Степан Галябарда

Музика: Ярослав Борута

Виконує Іван Мацялко

 

Текст пісні 

 

Останній вечір ми з тобою вдвох,

Горить прощальна свічка на столі.

Прости мені, кохана, я - не Бог,

Для мені ці борги вже замалі.

Мене душа знов кличе у світи,

А ти тут залишаєшся сама,

Як міг тобі за все я заплатив,

Порожня вже тепер моя казна.

 

Приспів:

Плачу за все! Плачу за все!

Плачу за все!

І за вино, і за любов, і за печаль!

Плачу за все,

Що день нам завтра принесе!

В душі не жаль,

Мені в душі не жаль!

 

Я пам'ятаю, в мене ти була

І образ твій я в серці пронесу.

Не раз журба торкнеться ще чола,

А ще твою спокутую красу.

Та, що тут вдієш, я уже не твій,

Жде світ мене і жде нова любов.

Ти зрозумій, кохана, зрозумій:

Душа моя розтрати прагне знов!

 

Приспів. (4)

Плачу за все! Плачу за все!

Плачу за все!

І за вино, і за любов, і за печаль!

Плачу за все,

Що день нам завтра принесе!

В душі не жаль,

Мені в душі не жаль!Біографія - Борута Ярослав Йосипович

Борута Ярослав Йосипович, народився 3 травня 1967 року, у селі Гринівці, Тлумацького району, Івано-Франківської області. Український естрадний співак і композитор, народний артист України, Лицар Ордена Святого Григорія Великого (висока нагорода Ватикану, що є четвертою за рангом в ієрархії папських відзнак), нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня, Лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Осіннє золото» ім. Дмитра Луценка, нагороджений медаллю " За заслуги перед Прикарпаттям ", багатьма орденами і медалями громадських організацій.

 

Борута Ярослав Йосипович свою трудову діяльність розпочав ще будучи студентом четвертого курсу Калуського культурно-освітнього училища. За рекомендацією дирекції училища у червні 1988 року, відділом культури Калуського району був призначений директором будинку культури селища Войнилів, де пропрацював до кінця липня 1989 року. Але завжди мріяв про професійну сцену.

 

Участь і перемоги у багатьох Міжнародних і Всеукраїнських пісенних конкурсах і фестивалях надихнула професійно займатися естрадною піснею. Зустріч з відомим українським поетом-піснярем Вадимом Крищенком виявилася для Ярослава Борути знаковою та початком написання багатьох пісень і створення популярного дуету «Лебеді кохання» (1994 рік).

 

Дуетом «Лебеді кохання» було записано і випущено у світ магнітоальбоми: «Лебеді кохання» (1995 рік, який розійшовся за неофіційними даними мільйонним тиражем в Україні та за її межами серед української діаспори); «Твої очі» (1997 рік); «Різдвяні колядки — 1», «Різдвяні колядки — 2», «Різдвяні колядки — 3» (1996—1998 роки), які і сьогодні активно продаються; «Збережи любов» (1998 рік), компакт-диск «Збережи любов» (1999 рік); «Червоні троянди» (магнітоальбом і компакт-диск 2001 рік); «Нові і найкращі пісні» (магнітоальбом і компакт-диск 2002 рік); «Зоряні побачення» (компакт-диск 2008 рік), «Райдуга любові» (DVD-диск 2008 рік), «Я кохаю тебе» (компакт-диск 2012 рік), «Сяй, Україно» (компакт-диск 2018 рік). Телеканал УТ-1 відзняв музичний фільм «Дуетом про кохання»(1997рік).

 

Ярослав Борута як композитор-пісняр співпрацює з відомими українськими поетами-піснярами — Вадимом Крищенком, Миколою Сингаївським, Степаном Галябардою, Миколою Луківим, молодими поетами, Анатолієм Фіглюком, Марією Гоголь, Ларисою Вишинською, Наталією Коломієць, Любою Загоровською, Уляною Мандзюк… Його пісні виконують народні артисти України Надія Шестак, Іван Мацялко, заслужені артисти України Ігор Богдан, Квітослава Гіга, Ірина Зінковська і багато молодих виконавців.

Tags: плачу за все українська пісня іван мацялко скачати слухати текст слова пісні слушать скачать біографія ярослав борута