Плакуча гітара

Текст пісні - Плакуча гітара 


Українська народна пісня 

Виконує; гурт Сусіди

 

У саду, де колишуться віти,
Вітерець в верболозах заснув...
Десь заграла плакуча гітара,
Там дівчина стрічала весну.

Ти поїдеш далеко- далеко,
Так далеко від мого села.
І ніколи мене не згадаєш
Що у тебе дівчина була.

Не журись, і не плач, дівчинонько,
Не журись, і не плач, не ридай,
Через рік, як цвістиме калина,
В тихий вечір на мене чекай.

Вже пройшов рік тяжкого чекання,
І прийшла довгождана весна.
Знов дівчина прийшла до калини,
А коханого й досі нема.

У саду, де колишуться віти,
Вітерець в верболозах заснув...
Вже не грає плакуча гітара,
Де дівчина стрічала весну.Плакуча гітара слухати скачати

гітара , плакуча гітара пісня

Розповідь про гурт Сусіди 

Гурт Сусіди, самодіяльний народний гурт із містечка Градизьк, квартет. Виконує українські народні пісні здебільшого жартівливого характеру (понад 200 пісень). У репертуарі колективу також багато авторських пісень, насамперед — відомого полтавського композитора і поета, Героя України Олександра Білаша. Гурт записав 26 музичних альбомів.

 

Гурт відомий не тільки в Україні, а й у Канаді, Польщі, Австралії, а віднедавна і в Японії: там українська діаспора Токійського університету розучує народні пісні та танцює під них.

 

Гурт  був створений  1991 року спочатку мав назву «Тріо з Градизька». До нього входять, заслужений працівник культури України, учитель музичного мистецтва Градизької спецшколи-інтернату Віктор Григорович Матвієнко (клавішний інструмент, вокал), заступник директора з виховної роботи Градизької спецшколи-інтернату Валентина Петрівна Матвієнко (солістка гурту), директор Градизької дитячої музичної школи ім О. І. Білаша Григорій Леонідович Соколовський (баян, звукооператор, вокал).  У 1993 році приєднався ще один учасник, заслужений працівник культури України Ростислав Мстиславович Галаган (гітара, вокал, аранжування), що став художнім керівником гурту. У такому складі колектив працює вже 27 років

Репертуар колективу надзвичайно різноманітний: більш ніж двісті українських народних пісень, багато авторських, на особливому місці — пісні славного земляка, Героя України, відомого композитора і поета Олександра Білаша. 

 

Спільно гурт записав 26 музичних альбомів. Перші записи здійснювались на аудіокасетах. Це були веселі жартівливі танцювальні пісні, які звучали на родинних святах і весіллях. 

 

 

З роками репертуар змінився, з’явились авторські твори на слова місцевих поетів. Створював музику і робив аранжування Ростислав Галаган.  У 2012 році його нагороджено ювілейною медаллю до 20-річчя Незалежності України, у 2013 р. він став лауреатом премії ім. П. Мирного за перемогу у номінації «Мистецтво», а 2017 р. на Міжнародному фестивалі «Шлягер року» його пісня «Викраду» на слова С. Булаха здобула перемогу і прозвучала у виконанні Народного артиста України Павла Зіброва.

Плакуча гітара слухати mp3, Плакуча гітара mp3,  Украинская песня, народная песня, украинские песни , скачать песню Плакуча гітара, Плакуча гітара скачать