Наливаймо браття кришталеві чаші

Текст пісні - Наливайте браття кришталеві чашіУкраїнська народна пісня

Слова: Вадим Крищенко   

Музика: Віктор Лісовол

Виконує; Волинський Хор

 

Наливайте, браття,
Кришталеві чаші,
Щоб шаблі не брали,
І кулі минали
Голівоньки наші.

Щоби Україна
Повік не плакала,
Щоби наша слава,
Козацькая слава,
Повік не пропала.

Бо козацька слава
Кровію полита,
Січена шаблями,
Рубана мечами,
Ще й сльозами вмита.
 
Наливайте, браття,
Доки є ще сили,
Доки до схід сонця,
Доки до походу
Сурма не сурмила.Волинський народний хор - Наливайте браття

Державний академічний Волинський народний хор був створений у місті Луцьку, при Волинській обласній філармонії в 1978 році. Одним з організаторів та першим художнім керівником колективу був композитор, народний артист України Анатолій Пашкевич. 

З 1989 року і по сьогоднішній день головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Олександрович Стадник. Балетмейстер колективу заслужений артист України Валерій Смирнов, хормейстер Володимир Єфіменко, керівник оркестру заслужений артист України Ростислав П’ятачук. В складі Волинського народного хору 36 артистів, 25 артистів балетної групи та 15 оркестрантів з середньою спеціальною та вищою освітою, серед яких 5 заслужених артистів України. У 2002 році за видатні досягнення у розвитку українського музичного мистецтва Волинському народному хору було надано статус академічного.

 

За роки свого існування, Волинським народним хором було проведено більше 3000 концертів, як в Україні, так і за її межами. З 1978 по 1991 рік гастролі колективу відбулися в Росії, Казахстані, Узбекистані, Грузії, Естонії, Латвії, Литві, Азербайджані. З 1991 року постійними стали концерти Волинського народного хору за кордоном.  Зокрема, гастролі відбувалися в Нідерландах 1992 р, Греції 1993 р, Німеччині 1994 р, Естонії 1996 р, Австрії 1997 р, Італії 1998 р, Білорусі 2001 р, Литві 2003 р, майже у всіх найбільших містах Польщі 1995-2009 рік.  

 

З великим успіхом пройшли концерти Волинського народного хору в найкращих концертних залах Канади та США в 1999 та 2006 році. Артистам аплодували жителі Торонто, Оттави, Монреаля, Баффало, Кінгстона, Детройта, Чикаго та інших міст Північної Америки. 

украинские народные песни, Наливаймо браття  mp3 , наливаймо браття mp3 скачать, наливайте браття кришталеві чаші скачать, наливаймо браття кришталеві чаші скачать mp3,  Наливаймо браття слушать  мп3, наливаймо браття слушать онлайн,    наливайте браття кришталеві чаші скачать, наливайте браття скачать мп3